Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu, zgonie, eksmisji, sprzątanie po gołębiach

Sprzątanie piwnic po zalaniach to jedna z usług, którą zajmuje się nasza firma. Wypadki losowe niestety nie oszczędzają zwykłych śmiertelników, a zalanie piwnicy jest jednym z najczęstszych problemów, w których Wam pomagamy. Miejsce, które jest zalane to przede wszystkim ośrodek bakterii, pasożytów, grzybów oraz nieprzyjemnego (lekko mówiąc) zapachu. Jeżeli szukasz pomocy w tym zakresie, dobrze trafiłeś. Wykonujemy wszelkie prace porządkowe związane z osuszeniem, oczyszczeniem oraz zdezynfekowaniem miejsca dotkniętego zalaniem. Pierwszym etapem będzie wizja lokalna przeprowadzona przez naszego pracownika, który wyceni zakres prac oraz umówi się z Państwem na dogodny termin. Kolejny etap to osuszenie danej przestrzeni oraz pozbycie się z niej wszystkich zniszczonych przedmiotów. Po tym etapie przechodzimy do wyczyszczenia powierzchni (podłogi i ścian), przygotowanie je pod ewentualne malowanie. Ostatnim etapem jest dezynfekcja, która pozwoli na pozbycie się z pomieszczenia złego zapachu, bakterii, grzybów oraz pasożytów. Jeżeli jesteśmy w stanie Ci pomóc? Napisz do nas email : biuro@basma-ddd.pl bądź zadzwoń +48 608 484 478.

Zapoznaj się z innymi nasza ofertą:
ODKOMARZANIE
DEZYNSEKCJA
DEZYNFEKCJA
USUWANIE GRAFITTI
USUWANIE GNIAZD SZERSZENI ORAZ OS
DERATYZACJA
SPRZĄTANIE PO REMONTACH
SPRZĄTANIE BALKONÓW ORAZ STRYCHÓW
SPRZĄTANIE PO GOŁĘBIACH
PRZEROWADZKI

Gdzie? Warszawa, Otwock, Zielonka, Stara Miłosna, Raszyn, Piaseczno, Magdalenka, Góra Kalwaria, Marki, Legionowo.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31