Sprzątanie po zalaniu, zgonie, eksmisji, gołębiach

Nasza oferta skierowana jest do osób które szukają jednej firmy która wykona kompleksowo usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz utylizacji, dezynfekcji, dezynsekcji itp.
Działamy na terenie całej Polski, posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, wszelkie pozwolenia i certyfikaty dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zgonach, eksmisji czy zalaniu wykonujemy nie tylko w Warszawie ale też na terenie całej Polski siedem dni w tygodniu.
Wszystkie nasze prace wykonujemy sami bez podwykonawców dzięki czemu gwarantujemy rzetelność i najwyższy stopień wykonania każdego nawet najtrudniejszego zlecenia.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, maszyny oraz środki chemiczne jak i przeszkoloną kadrę ludzi dzięki czemu usługa np. sprzątania po zgonie czy zalaniu wykonana jest szybko i profesjonalnie.
Dodatkowo oferujemy osuszanie po zalaniu, pomiary wilgotności np.posadzki lub ścian oraz sam wynajem maszyn osuszających.
Zachęcamy do kontaktu.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31