Sprzątanie po zalaniu, zgonie, eksmisji, gołębiach

Nasza oferta skierowana jest do osób które szukają jednej firmy która wykona kompleksowo usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz utylizacji, dezynfekcji, dezynsekcji itp.
Działamy na terenie całej Polski, posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, wszelkie pozwolenia i certyfikaty dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zgonach, eksmisji czy zalaniu wykonujemy nie tylko w Warszawie ale też na terenie całej Polski siedem dni w tygodniu.
Wszystkie nasze prace wykonujemy sami bez podwykonawców dzięki czemu gwarantujemy rzetelność i najwyższy stopień wykonania każdego nawet najtrudniejszego zlecenia.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, maszyny oraz środki chemiczne jak i przeszkoloną kadrę ludzi dzięki czemu usługa np. sprzątania po zgonie czy zalaniu wykonana jest szybko i profesjonalnie.
Dodatkowo oferujemy osuszanie po zalaniu, pomiary wilgotności np.posadzki lub ścian oraz sam wynajem maszyn osuszających.
Zachęcamy do kontaktu.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31