Sprzątanie po zalaniu, zgonie, eksmisji, gołębiach

Nasza oferta skierowana jest do osób które szukają jednej firmy która wykona kompleksowo usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz utylizacji, dezynfekcji, dezynsekcji itp.
Działamy na terenie całej Polski, posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, wszelkie pozwolenia i certyfikaty dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zgonach, eksmisji czy zalaniu wykonujemy nie tylko w Warszawie ale też na terenie całej Polski siedem dni w tygodniu.
Wszystkie nasze prace wykonujemy sami bez podwykonawców dzięki czemu gwarantujemy rzetelność i najwyższy stopień wykonania każdego nawet najtrudniejszego zlecenia.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, maszyny oraz środki chemiczne jak i przeszkoloną kadrę ludzi dzięki czemu usługa np. sprzątania po zgonie czy zalaniu wykonana jest szybko i profesjonalnie.
Dodatkowo oferujemy osuszanie po zalaniu, pomiary wilgotności np.posadzki lub ścian oraz sam wynajem maszyn osuszających.
Zachęcamy do kontaktu.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01