Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu, zgonie, eksmisji, gołębiach

Nasza oferta skierowana jest do osób które szukają jednej firmy która wykona kompleksowo usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz utylizacji, dezynfekcji, dezynsekcji itp.
Działamy na terenie całej Polski, posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, wszelkie pozwolenia i certyfikaty dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zgonach, eksmisji czy zalaniu wykonujemy nie tylko w Warszawie ale też na terenie całej Polski siedem dni w tygodniu.
Wszystkie nasze prace wykonujemy sami bez podwykonawców dzięki czemu gwarantujemy rzetelność i najwyższy stopień wykonania każdego nawet najtrudniejszego zlecenia.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, maszyny oraz środki chemiczne jak i przeszkoloną kadrę ludzi dzięki czemu usługa np. sprzątania po zgonie czy zalaniu wykonana jest szybko i profesjonalnie.
Dodatkowo oferujemy osuszanie po zalaniu, pomiary wilgotności np.posadzki lub ścian oraz sam wynajem maszyn osuszających.
Zachęcamy do kontaktu.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31