Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Dziś wykonaliśmy kolejną usługę sprzątania po zalaniu w Warszawie.
Zalanie piwnicy do wysokości ok. 30cm. , wypompowano wodę, należało zająć się wyciągnięciem resztek szlamu i wody, następnie wynieśliśmy wszystkie zniszczone gabaryty które zostały przekazane do utylizacji.
Kolejnym etapem jest zastosowanie środów myjąco-dezynfekujących, zlewanie i ściąganie szlamu z zakamarków, doczyszczanie.
Na koniec usługi wstawiliśmy ozonator który nie tylko dezynfekuje powierzchnie ale i likwiduje zapachy, grzyby, oczyszcza powietrze.
Usługi sprzątania po zalaniu to specjalistyczne zajęcie ze względu na występujące zagrożenia w postaci wirusów i bakterii oraz konieczność użycia specjalistycznego sprzętu jak i środków chemicznych.
Sprzątanie po zalaniu przebiegło szybko i profesjonalnie, zadowolony klient skorzystał dodatkowo z usługi zabezpieczenia budynku w formie dezynsekcji i deratyzacji.
Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo, szybko i profesjonalnie.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31