Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Dziś wykonaliśmy kolejną usługę sprzątania po zalaniu w Warszawie.
Zalanie piwnicy do wysokości ok. 30cm. , wypompowano wodę, należało zająć się wyciągnięciem resztek szlamu i wody, następnie wynieśliśmy wszystkie zniszczone gabaryty które zostały przekazane do utylizacji.
Kolejnym etapem jest zastosowanie środów myjąco-dezynfekujących, zlewanie i ściąganie szlamu z zakamarków, doczyszczanie.
Na koniec usługi wstawiliśmy ozonator który nie tylko dezynfekuje powierzchnie ale i likwiduje zapachy, grzyby, oczyszcza powietrze.
Usługi sprzątania po zalaniu to specjalistyczne zajęcie ze względu na występujące zagrożenia w postaci wirusów i bakterii oraz konieczność użycia specjalistycznego sprzętu jak i środków chemicznych.
Sprzątanie po zalaniu przebiegło szybko i profesjonalnie, zadowolony klient skorzystał dodatkowo z usługi zabezpieczenia budynku w formie dezynsekcji i deratyzacji.
Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo, szybko i profesjonalnie.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01