Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Dziś wykonaliśmy kolejną usługę sprzątania po zalaniu w Warszawie.
Zalanie piwnicy do wysokości ok. 30cm. , wypompowano wodę, należało zająć się wyciągnięciem resztek szlamu i wody, następnie wynieśliśmy wszystkie zniszczone gabaryty które zostały przekazane do utylizacji.
Kolejnym etapem jest zastosowanie środów myjąco-dezynfekujących, zlewanie i ściąganie szlamu z zakamarków, doczyszczanie.
Na koniec usługi wstawiliśmy ozonator który nie tylko dezynfekuje powierzchnie ale i likwiduje zapachy, grzyby, oczyszcza powietrze.
Usługi sprzątania po zalaniu to specjalistyczne zajęcie ze względu na występujące zagrożenia w postaci wirusów i bakterii oraz konieczność użycia specjalistycznego sprzętu jak i środków chemicznych.
Sprzątanie po zalaniu przebiegło szybko i profesjonalnie, zadowolony klient skorzystał dodatkowo z usługi zabezpieczenia budynku w formie dezynsekcji i deratyzacji.
Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo, szybko i profesjonalnie.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31