Sprzątanie po zalaniu Warszawa

Dziś wykonaliśmy kolejną usługę sprzątania po zalaniu w Warszawie.
Zalanie piwnicy do wysokości ok. 30cm. , wypompowano wodę, należało zająć się wyciągnięciem resztek szlamu i wody, następnie wynieśliśmy wszystkie zniszczone gabaryty które zostały przekazane do utylizacji.
Kolejnym etapem jest zastosowanie środów myjąco-dezynfekujących, zlewanie i ściąganie szlamu z zakamarków, doczyszczanie.
Na koniec usługi wstawiliśmy ozonator który nie tylko dezynfekuje powierzchnie ale i likwiduje zapachy, grzyby, oczyszcza powietrze.
Usługi sprzątania po zalaniu to specjalistyczne zajęcie ze względu na występujące zagrożenia w postaci wirusów i bakterii oraz konieczność użycia specjalistycznego sprzętu jak i środków chemicznych.
Sprzątanie po zalaniu przebiegło szybko i profesjonalnie, zadowolony klient skorzystał dodatkowo z usługi zabezpieczenia budynku w formie dezynsekcji i deratyzacji.
Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo, szybko i profesjonalnie.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31