Sprzątanie po zalaniu Warszawa i okolice. Profesjonalnie

Nasza firma zajmuje się KOMPLEKSOWYM sprzątaniem, dezynfekcją, wywozem i utylizacją gabarytów.
Sprzątanie po zalaniu to szereg czynności jakie trzeba wykonać oraz posiadać niezbędny sprzęt i doświadczenie.
Usługa sprzątania po zalaniu zaczyna się od zebrania szlamu i wody, następnie podstawienie kontenerów na odpady do których wynosimy zniszczone rzeczy.
Kolejny etap to dezynfekcja i mycie chemiczne wszelkich powierzchni które były zalane, doczyszczanie ręczne lub maszynowe a na koniec ozonowanie całego pomieszczenia (dezynfekcja ozonem - likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz zapachów).

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, bytowaniu gołębi - to kolejne usługi które wymagają doświadczenia, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.
Wszelkie w/w usługi zaczynamy od wstępnej dezynfekcji, podstawienia kontenerów i wynoszenia gabarytów a następnie doczyszczanie, ozonowanie, dezynfekcja chemiczna.

Wszystkie usługi zaczynamy od wizji lokalnej, wyceny oraz przedstawienia oferty.
Wycena zawsze jest bezpłatna.
Po wykonanej usłudze zostaje przekazany Państwu protokół oraz karty charakterystyki preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31