Sprzątanie po zalaniu Warszawa i okolice. Profesjonalnie

Nasza firma zajmuje się KOMPLEKSOWYM sprzątaniem, dezynfekcją, wywozem i utylizacją gabarytów.
Sprzątanie po zalaniu to szereg czynności jakie trzeba wykonać oraz posiadać niezbędny sprzęt i doświadczenie.
Usługa sprzątania po zalaniu zaczyna się od zebrania szlamu i wody, następnie podstawienie kontenerów na odpady do których wynosimy zniszczone rzeczy.
Kolejny etap to dezynfekcja i mycie chemiczne wszelkich powierzchni które były zalane, doczyszczanie ręczne lub maszynowe a na koniec ozonowanie całego pomieszczenia (dezynfekcja ozonem - likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz zapachów).

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, bytowaniu gołębi - to kolejne usługi które wymagają doświadczenia, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.
Wszelkie w/w usługi zaczynamy od wstępnej dezynfekcji, podstawienia kontenerów i wynoszenia gabarytów a następnie doczyszczanie, ozonowanie, dezynfekcja chemiczna.

Wszystkie usługi zaczynamy od wizji lokalnej, wyceny oraz przedstawienia oferty.
Wycena zawsze jest bezpłatna.
Po wykonanej usłudze zostaje przekazany Państwu protokół oraz karty charakterystyki preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31