Sprzątanie po zalaniu Warszawa i okolice. Profesjonalnie

Nasza firma zajmuje się KOMPLEKSOWYM sprzątaniem, dezynfekcją, wywozem i utylizacją gabarytów.
Sprzątanie po zalaniu to szereg czynności jakie trzeba wykonać oraz posiadać niezbędny sprzęt i doświadczenie.
Usługa sprzątania po zalaniu zaczyna się od zebrania szlamu i wody, następnie podstawienie kontenerów na odpady do których wynosimy zniszczone rzeczy.
Kolejny etap to dezynfekcja i mycie chemiczne wszelkich powierzchni które były zalane, doczyszczanie ręczne lub maszynowe a na koniec ozonowanie całego pomieszczenia (dezynfekcja ozonem - likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz zapachów).

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, bytowaniu gołębi - to kolejne usługi które wymagają doświadczenia, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.
Wszelkie w/w usługi zaczynamy od wstępnej dezynfekcji, podstawienia kontenerów i wynoszenia gabarytów a następnie doczyszczanie, ozonowanie, dezynfekcja chemiczna.

Wszystkie usługi zaczynamy od wizji lokalnej, wyceny oraz przedstawienia oferty.
Wycena zawsze jest bezpłatna.
Po wykonanej usłudze zostaje przekazany Państwu protokół oraz karty charakterystyki preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01