Sprzątanie po zalaniu Warszawa i okolice. Profesjonalnie

Nasza firma zajmuje się KOMPLEKSOWYM sprzątaniem, dezynfekcją, wywozem i utylizacją gabarytów.
Sprzątanie po zalaniu to szereg czynności jakie trzeba wykonać oraz posiadać niezbędny sprzęt i doświadczenie.
Usługa sprzątania po zalaniu zaczyna się od zebrania szlamu i wody, następnie podstawienie kontenerów na odpady do których wynosimy zniszczone rzeczy.
Kolejny etap to dezynfekcja i mycie chemiczne wszelkich powierzchni które były zalane, doczyszczanie ręczne lub maszynowe a na koniec ozonowanie całego pomieszczenia (dezynfekcja ozonem - likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz zapachów).

Sprzątanie po zgonie, eksmisji, bytowaniu gołębi - to kolejne usługi które wymagają doświadczenia, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.
Wszelkie w/w usługi zaczynamy od wstępnej dezynfekcji, podstawienia kontenerów i wynoszenia gabarytów a następnie doczyszczanie, ozonowanie, dezynfekcja chemiczna.

Wszystkie usługi zaczynamy od wizji lokalnej, wyceny oraz przedstawienia oferty.
Wycena zawsze jest bezpłatna.
Po wykonanej usłudze zostaje przekazany Państwu protokół oraz karty charakterystyki preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31