Sprzątanie po zalaniu, utylizacja gabarytów, opróżnianie mieszkań, dezynfekcja.

Sprzątanie po zalaniu, opróżnianie mieszkań i domów oraz piwnic, dezynfekcja poprzez zamgławianie i ozonowanie, sprzątanie po zgonie, sprzątanie po gołębiach, zabezpieczanie balkonów siatką - wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo na terenie całego kraju.
Nasze usługi kierujemy do firm, osób prywatnych, administracji, wspólnot lub obiektów państwowych.
Jesteśmy certyfikowaną firmą a wszystkie nasze urządzenia oraz preparaty chemiczne posiadają aktualne badania, pozwolenia i atesty.
Mamy doświadczenie, przeszkoloną kadrę pracowniczą i setki wykonanych usług na terenie kraju w takich miastach jak Warszawa Olsztyn Kraków Gdańsk Wrocław Siedlce Opole Olsztyn Pisz i wiele innych miejscowości.
Zlecenia poprzedzone są bezpłatną wizją lokalną a następnie przesłaną ofertą z rozpisanymi poszczególnie zadaniami jakie trzeba wykonać przy danym zleceniu.
Na koniec zlecenia otrzymują Państwo fakturę, protokół z wykonanej usługi oraz dokumenty preparatów - certyfikaty, pozwolenia, karty charakterystyki.

Sprzątanie po zgonie, zalaniu, tzw. zbieractwie, eksmisji, gołebiach - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy https://www.basma-ddd.pl/oferta.html

Informacje na temat sprzątania specjalistycznego https://www.basma-ddd.pl/sprzatanie-specjalistyczne.html

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.