Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie obiektów

Nasze usługi kierujemy do wszystkich, wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm, najemców, spółdzielni, obiektów państwowych, wspólnot mieszkaniowych itd.
Dzięki kompleksowej usłudze jaką oferujemy oszczędzają Państwo czas, nerwy i pieniądze.
Nasza ekipa poszczególnych specjalistów zajmuje się danym obiektem krok po kroku począwszy od wizji lokalnej obiektu, wyceny, określeniu zakresu prac oraz przedstawienia oferty z terminami.
Kolejnym krokiem po akceptacji oferty przy zalaniu pomieszczenia z powodu awarii systemu wodno-kanalizacyjnego zaczynamy od wstępnej dezynfekcji dla bezpieczeństwa naszych pracowników i osób w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu, następnie zajmujemy się wypompowaniem wody, zebraniem szlamu, czyszczeniem ręcznym i maszynowym preparatami myjąco-dezynfekującymi, podstawiamy kontenery na odpady i utylizujemy zniszczony sprzęt, meble, gabaryty oraz jeżeli jest taka potrzeba zrywamy podłogę a na koniec ozonujemy – dezynfekcja oraz likwidacja zapachów.
Kolejny etap pracy to pomiary wilgotności ścian, podłóg (kontrolne nawiercenie posadzki i sprawdzenie poziomu stanu wody) przekazanie protokołu z pomiarów oraz sprzątania.
Jeżeli stwierdzono konieczność osuszania – robimy otwory na pompy ciśnieniowe, ustawiamy maszyny, dmuchawy, osuszacze i kontrolujemy sprzęt mierząc wilgotność.
Jeżeli pomiary wykazują ,że lokal jest suchy – łatamy otwory, przekazujemy końcowy protokół z pomiarów oraz wykonujemy ostatnie ozonowanie – odświeżenie i dezynfekcja powietrza, likwidacja zapachów.

Polecamy nasze usługi sprzątania specjalistycznego – po zalaniu, zgonie, eksmisji, po gołębiach (strychy, poddasza, balkony).
Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz park maszyn co pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia.
Jesteśmy na rynku od 1999r. I jako grupa BASMA realizujemy zlecenia w całym kraju jak i Europie.

Zachęcamy do kontaktu z nami, zapoznaniu się z opiniami oraz referencjami naszej spółki.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31