Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie obiektów

Nasze usługi kierujemy do wszystkich, wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm, najemców, spółdzielni, obiektów państwowych, wspólnot mieszkaniowych itd.
Dzięki kompleksowej usłudze jaką oferujemy oszczędzają Państwo czas, nerwy i pieniądze.
Nasza ekipa poszczególnych specjalistów zajmuje się danym obiektem krok po kroku począwszy od wizji lokalnej obiektu, wyceny, określeniu zakresu prac oraz przedstawienia oferty z terminami.
Kolejnym krokiem po akceptacji oferty przy zalaniu pomieszczenia z powodu awarii systemu wodno-kanalizacyjnego zaczynamy od wstępnej dezynfekcji dla bezpieczeństwa naszych pracowników i osób w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu, następnie zajmujemy się wypompowaniem wody, zebraniem szlamu, czyszczeniem ręcznym i maszynowym preparatami myjąco-dezynfekującymi, podstawiamy kontenery na odpady i utylizujemy zniszczony sprzęt, meble, gabaryty oraz jeżeli jest taka potrzeba zrywamy podłogę a na koniec ozonujemy – dezynfekcja oraz likwidacja zapachów.
Kolejny etap pracy to pomiary wilgotności ścian, podłóg (kontrolne nawiercenie posadzki i sprawdzenie poziomu stanu wody) przekazanie protokołu z pomiarów oraz sprzątania.
Jeżeli stwierdzono konieczność osuszania – robimy otwory na pompy ciśnieniowe, ustawiamy maszyny, dmuchawy, osuszacze i kontrolujemy sprzęt mierząc wilgotność.
Jeżeli pomiary wykazują ,że lokal jest suchy – łatamy otwory, przekazujemy końcowy protokół z pomiarów oraz wykonujemy ostatnie ozonowanie – odświeżenie i dezynfekcja powietrza, likwidacja zapachów.

Polecamy nasze usługi sprzątania specjalistycznego – po zalaniu, zgonie, eksmisji, po gołębiach (strychy, poddasza, balkony).
Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz park maszyn co pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia.
Jesteśmy na rynku od 1999r. I jako grupa BASMA realizujemy zlecenia w całym kraju jak i Europie.

Zachęcamy do kontaktu z nami, zapoznaniu się z opiniami oraz referencjami naszej spółki.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31