Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie i utylizacja znisczonych rzeczy

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji kompleksowym wykonywaniem zleceń, rzetelnością, dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Nasza firma jako składowa grupy Basma działa od 1999r. Na terenie całego kraju jak i za granicami Polski.

Sprzątanie po zalaniu wymaga odpowiedniego sprzętu, zabezpieczenia własnego oraz kompleksowej dezynfekcji i ozonowania czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, grzybów i zapachów.
Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie podłóg i ścian oferujemy na terenie Polski 7dni w tygodniu.

Kompleksowe sprzątanie po zalaniach – ściąganie wody i szlamu, wynoszenie i utylizacja zniszczonych mebli, gabarytów, podstawienie kontenerów na odpady, mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, ściąganie wody z chemią, zamgławianie preparatami do dezynfekcji i neutralizacji zapachów kończąc na ozonowaniu i przygotowaniu ścian oraz podłóg do osuszania.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo, z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Jakość usługi oraz dobra opinia którą szczycimy się od początku założenia firmy są dla nas priorytetem.
Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zalania, eksmisji, sprzątania po zgonie czy samobójstwie, opróżnianiu mieszkań i domów, sprzątanie i czyszczenie pustostanów, piwnic, garaży.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31