Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie i utylizacja znisczonych rzeczy

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji kompleksowym wykonywaniem zleceń, rzetelnością, dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Nasza firma jako składowa grupy Basma działa od 1999r. Na terenie całego kraju jak i za granicami Polski.

Sprzątanie po zalaniu wymaga odpowiedniego sprzętu, zabezpieczenia własnego oraz kompleksowej dezynfekcji i ozonowania czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, grzybów i zapachów.
Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie podłóg i ścian oferujemy na terenie Polski 7dni w tygodniu.

Kompleksowe sprzątanie po zalaniach – ściąganie wody i szlamu, wynoszenie i utylizacja zniszczonych mebli, gabarytów, podstawienie kontenerów na odpady, mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, ściąganie wody z chemią, zamgławianie preparatami do dezynfekcji i neutralizacji zapachów kończąc na ozonowaniu i przygotowaniu ścian oraz podłóg do osuszania.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo, z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Jakość usługi oraz dobra opinia którą szczycimy się od początku założenia firmy są dla nas priorytetem.
Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zalania, eksmisji, sprzątania po zgonie czy samobójstwie, opróżnianiu mieszkań i domów, sprzątanie i czyszczenie pustostanów, piwnic, garaży.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31