Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie i utylizacja znisczonych rzeczy

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji kompleksowym wykonywaniem zleceń, rzetelnością, dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Nasza firma jako składowa grupy Basma działa od 1999r. Na terenie całego kraju jak i za granicami Polski.

Sprzątanie po zalaniu wymaga odpowiedniego sprzętu, zabezpieczenia własnego oraz kompleksowej dezynfekcji i ozonowania czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, grzybów i zapachów.
Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie podłóg i ścian oferujemy na terenie Polski 7dni w tygodniu.

Kompleksowe sprzątanie po zalaniach – ściąganie wody i szlamu, wynoszenie i utylizacja zniszczonych mebli, gabarytów, podstawienie kontenerów na odpady, mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, ściąganie wody z chemią, zamgławianie preparatami do dezynfekcji i neutralizacji zapachów kończąc na ozonowaniu i przygotowaniu ścian oraz podłóg do osuszania.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo, z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Jakość usługi oraz dobra opinia którą szczycimy się od początku założenia firmy są dla nas priorytetem.
Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zalania, eksmisji, sprzątania po zgonie czy samobójstwie, opróżnianiu mieszkań i domów, sprzątanie i czyszczenie pustostanów, piwnic, garaży.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31