Sprzątanie po zalaniu mieszkania Warszawa

Każde zalanie jest inne, wymaga innych czynności, ilości dni osuszania, metod dezynfekcji, zrywania podłóg lub prania wykładziny.
Zalaniami zajmujemy się kompleksowo, działamy przez siedem dni w tygodniu.
Sprzątanie specjalistyczne to właśnie między innymi usługa sprzątania i dezynfekcji oraz osuszania.
Zalanie z powodu awarii systemu wodno-kanalizacyjnego, zbieranie szlamu, dezynfekcja, pomiary wilgotności - kompleksowo, pomożemy.

Bardzo często dochodzi do awarii, zapchania systemu wod.-kan. taka usługa wymaga pełnej dezynfekcji, zbierania wody ze szlamem, czyszczenia chemią myjąco-dezynfekującą, czasami prania wykładzin, zrywania podłóg, utylizacji zniszczonych mebli
wtedy potrzebne jest działanie firmy która kompleksowo zajmie się problemem.

Usługa sprzątania po zalaniu zaczyna się od oszacowania strat (zniszczone rzeczy, podłoga) nastepnie pomiary wilgotności, zbieranie wody/szlamu, dezynfekcja, osuszanie, mycie praparatami myjąco-dezynfekującymi.

Po wykonanej usłudze dostają Państwo protokół - dla administracji, ubezpieczyciela itp. który zawiera wszystkie informacje z pomiarów wilgotności, zniszczonych rzeczy, potrzebnego sprzętu do osuszania i informacji o ilości godzin do osuszenia.

Działamy na terenie całego kraju, współpracujemy z administracjami, wspólnotami, ubezpieczycielami.
Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w dziedzinie sprzątania specjalistycznego i dezynfekcji.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31