Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu, eksmisji, zgonie, gołębiach

Sprzątanie obiektów (piwnic, strychów, mieszkań, domów) po zalaniach to jedna z usług wykonywanych przez naszą firmę. Miejsce, które zostało zalane to ośrodek bakterii, grzybów, pasożytów oraz przykrego zapachu. Jeżeli szukasz pomocy, dobrze trafiłeś. Wykonujemy wszelkie usługi związane z osuszeniem, oczyszczeniem oraz zdezynfekowaniem miejsca dotkniętego zalaniem.
Zajmujemy się również sprzątaniem obiektów po eksmisji, zgonie, bytowaniu gołębi, zaniedbaniu.
Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas email : biuro@basma-ddd.pl bądź zadzwoń +48 608 484 478.

Oto nasze pozostałe usługi:
ODKOMARZANIE
OPRYSK NA KLESZCZE I MESZKI
DEZYNSEKCJA
DEZYNFEKCJA
DERATYZACJA
USUWANIE GRAFFITI
USUWANIE GNIAZD SZERSZENI ORAZ OS
SPRZĄTANIE PO ZGONIE
SPRZĄTANIE PO REMONTACH
SPRZĄTANIE BALKONÓW ORAZ STRYCHÓW
SPRZĄTANIE PO GOŁĘBIACH
PRZEROWADZKI

Gdzie?
WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
Warszawa, Kraków, Legionowo, Zalesie, Otwock, Piaseczno, Raszyn, Janki Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Falenty, Góra Kalwaria, Marki, Otwock, Magdalenka, Stara Miłosna, Łomianki.
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
Kraków, Olkusz, Wieliczka, Niepołomice, Dobrzyce, Słomniki

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31