Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja, ozonowanie.

Sprzątanie po zalaniu z powodu wybicia kanalizacji, awarii systemu wodno-kanalizacyjnego, powodzi, pęknięcia rury itp.
Usługi sprzątania po zalaniu wykonujemy kompleksowo, począwszy od zbierania wody i szlamu przez mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, pomiary wilgotności ścian i podłóg po osuszanie, ozonowanie i neutralizację zapachów.
Przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela, zajmiemy się osuszaniem i obsługą osuszaczy lub wynajmiemy Państwu sprzęt.
Przeprowadzimy pełną dezynfekcję po zalaniu – likwidacja wirusów, bakterii, grzybów oraz zneutralizujemy zapachy.
Grupa Basma działa od 1999r. cały czas się rozwijając, podnosząc kwalifikacje, zdobywając kolejne certyfikaty i zaświadczenia dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zalaniu wykonujemy na terenie całego kraju.
Używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych środków chemicznych, najlepszych maszyn i urządzeń.
Sprzątamy po zalaniu w mieszkaniu, domu, piwnicy, garażu, lokalu usługowym itd.
Nasza firma współpracuje z administracjami, wspólnotami, zarządcami nieruchomości, obiektami państwowymi i prywatnymi osobami.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31