Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja, ozonowanie.

Sprzątanie po zalaniu z powodu wybicia kanalizacji, awarii systemu wodno-kanalizacyjnego, powodzi, pęknięcia rury itp.
Usługi sprzątania po zalaniu wykonujemy kompleksowo, począwszy od zbierania wody i szlamu przez mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, pomiary wilgotności ścian i podłóg po osuszanie, ozonowanie i neutralizację zapachów.
Przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela, zajmiemy się osuszaniem i obsługą osuszaczy lub wynajmiemy Państwu sprzęt.
Przeprowadzimy pełną dezynfekcję po zalaniu – likwidacja wirusów, bakterii, grzybów oraz zneutralizujemy zapachy.
Grupa Basma działa od 1999r. cały czas się rozwijając, podnosząc kwalifikacje, zdobywając kolejne certyfikaty i zaświadczenia dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zalaniu wykonujemy na terenie całego kraju.
Używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych środków chemicznych, najlepszych maszyn i urządzeń.
Sprzątamy po zalaniu w mieszkaniu, domu, piwnicy, garażu, lokalu usługowym itd.
Nasza firma współpracuje z administracjami, wspólnotami, zarządcami nieruchomości, obiektami państwowymi i prywatnymi osobami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31