Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja, ozonowanie.

Sprzątanie po zalaniu z powodu wybicia kanalizacji, awarii systemu wodno-kanalizacyjnego, powodzi, pęknięcia rury itp.
Usługi sprzątania po zalaniu wykonujemy kompleksowo, począwszy od zbierania wody i szlamu przez mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi, pomiary wilgotności ścian i podłóg po osuszanie, ozonowanie i neutralizację zapachów.
Przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela, zajmiemy się osuszaniem i obsługą osuszaczy lub wynajmiemy Państwu sprzęt.
Przeprowadzimy pełną dezynfekcję po zalaniu – likwidacja wirusów, bakterii, grzybów oraz zneutralizujemy zapachy.
Grupa Basma działa od 1999r. cały czas się rozwijając, podnosząc kwalifikacje, zdobywając kolejne certyfikaty i zaświadczenia dzięki czemu mogą być Państwo pewni dobrze wykonanej usługi.
Sprzątanie po zalaniu wykonujemy na terenie całego kraju.
Używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych środków chemicznych, najlepszych maszyn i urządzeń.
Sprzątamy po zalaniu w mieszkaniu, domu, piwnicy, garażu, lokalu usługowym itd.
Nasza firma współpracuje z administracjami, wspólnotami, zarządcami nieruchomości, obiektami państwowymi i prywatnymi osobami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31