Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja oraz osuszanie Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, doczyszczania po zalaniu - również po zalaniu fekaliami z powodu awarii systemów wodno-kanalizacyjnych.
Sprzątanie po zalaniu wymaga przeważnie - odpompowanie wody lub szlamu, ściąganie wody i szlamu, czyszczenie czy doczyszczanie śladów po zalaniu, dezynfekcja zalanych miejsc poprzez czyszczenie preparatami myjąco-dezynfekującymi, sprzątanie ręczne i maszynowe, dezynfekcja przez zamgławianie oraz ozonowanie czyli najlepsza metoda dezynfekcji - dużo lepsza od chloru a mniej uciążliwa i szybsza!

Posiadamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do wykonania wszelkich zleceń z zakresu właśnie sprzątania po zalaniu i dezynfekcji.
Nasza kadra pracownicza to przeszkoleni ludzie z doświadczeniem i motywacją do działania.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta co potwierdzają liczne pozytywne opinie, komentarze oraz certyfikaty.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynfekcji, ozonowanie, dezynsekcji, opróżniania itp.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31