Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja oraz osuszanie Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, doczyszczania po zalaniu - również po zalaniu fekaliami z powodu awarii systemów wodno-kanalizacyjnych.
Sprzątanie po zalaniu wymaga przeważnie - odpompowanie wody lub szlamu, ściąganie wody i szlamu, czyszczenie czy doczyszczanie śladów po zalaniu, dezynfekcja zalanych miejsc poprzez czyszczenie preparatami myjąco-dezynfekującymi, sprzątanie ręczne i maszynowe, dezynfekcja przez zamgławianie oraz ozonowanie czyli najlepsza metoda dezynfekcji - dużo lepsza od chloru a mniej uciążliwa i szybsza!

Posiadamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do wykonania wszelkich zleceń z zakresu właśnie sprzątania po zalaniu i dezynfekcji.
Nasza kadra pracownicza to przeszkoleni ludzie z doświadczeniem i motywacją do działania.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta co potwierdzają liczne pozytywne opinie, komentarze oraz certyfikaty.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynfekcji, ozonowanie, dezynsekcji, opróżniania itp.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31