Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja oraz osuszanie Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, doczyszczania po zalaniu - również po zalaniu fekaliami z powodu awarii systemów wodno-kanalizacyjnych.
Sprzątanie po zalaniu wymaga przeważnie - odpompowanie wody lub szlamu, ściąganie wody i szlamu, czyszczenie czy doczyszczanie śladów po zalaniu, dezynfekcja zalanych miejsc poprzez czyszczenie preparatami myjąco-dezynfekującymi, sprzątanie ręczne i maszynowe, dezynfekcja przez zamgławianie oraz ozonowanie czyli najlepsza metoda dezynfekcji - dużo lepsza od chloru a mniej uciążliwa i szybsza!

Posiadamy specjalistyczny sprzęt potrzebny do wykonania wszelkich zleceń z zakresu właśnie sprzątania po zalaniu i dezynfekcji.
Nasza kadra pracownicza to przeszkoleni ludzie z doświadczeniem i motywacją do działania.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta co potwierdzają liczne pozytywne opinie, komentarze oraz certyfikaty.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą usług z zakresu sprzątania specjalistycznego, dezynfekcji, ozonowanie, dezynsekcji, opróżniania itp.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31