Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po remoncie, zalaniu, bytowaniu gołębi

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu kompleksowy zestaw usług związanych z doczyszczaniem, myciem i sprzątaniem.
Nasza firma to sprawdzona jakość usług oraz kompleksowość.
Wszystkie usługi wykonujemy od podstaw (wypompowanie wody po zalaniu, zabiezpieczanie obiektów przed ptactwem po wywóz i utylizację śmieci, gabarytów)

Jesteśmy firmą która zajmuje się profesjonalnym usuwaniem skutków zalania, zniszczenia, zaniedbania oraz doprowadzania obiektów do stanu pierwotnego - np. po remoncie lub budowie.
Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie oraz kadrę pracowniczą co pozwala nam na wykonywanie wszelkich nawet najbardziej skomplikowanych usług w zakresie sprzątania specjalistycznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak ozonowanie - dezynfekcja, likwidacja zapachów, wirusów i bakterii oraz alergenów.
Sprzątanie po bytowaniu gołębi - tarasy, balkony, gzymsy, elewacje, strychy i poddasza.
Zabezpieczanie obiektów przed ptactwem - zabezpieczanie balkonów, parapetów, przejść ptactwa do obiektów. (siatka, kolce, odstraszacze)
Sprzątanie po zgonie - dezynfekcja, mycie, utylizacja gabarytów
Usuwanie graffiti - zabezpieczanie przed graffiti, usuwanie farby
Mycie dachów i elewacji
Sprzątanie po eksmisji
Sprzątanie, doczyszczanie piwnic, garaży
Wywóz sprzętów i gabarytów do utylizacji
Sprzątamy po remontach i budowach a w tym : mycie okien, podłóg, ścian, mebli, odkurzanie, nabłyszczanie
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31