Sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie balkonów, poddaszy i strychów

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu oraz doczyszczaniu obiektów np. po zalaniu, remoncie, po gołębiach, kunach itp.

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie , usuwanie skutków zalania, zabezpieczamy obiekty, oferujemy mycie maszynowe, wywóz zniszczonych gabarytów, ozonowanie - czyli dezynfekcja powietrza oraz powierzchni jak i likwidacja zapachów, wirusów, bakterii i grzybów.

W toku codziennych działań sprzątamy strychy i poddasza oraz balkony po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy przejścia ptactwa do budynku.

Gołębie roznoszą wiele pasożytów i chorób a ich odchody są trujące dla ludzi i zwierząt domowych - w szczególności działają bardzo źle na drogi oddechowe i płuca.

Często tam gdzie znajdują się gołębie pojawiają się kleszcze gołębie i inne insekty, owady a pomieszczenia gdzie znajdują się ptaki są poniszczone przez ich odchody, często nie do doczyszczenia.

Problem gołębi na strychach i poddaszach jak i na balkonach to coraz częstsze zjawisko z którym na szczęście miasto jak i prywatni klienci starają się szybko uporać bo zdają sobie sprawę z niebezpiecznych chorób jakie roznoszą jak i estetyki.

Jeżeli mają Państwo obiekt który wymaga kompleksowego wyczyszczenia oraz dezynfekcji po gołębiach, kunach, zalaniu itp. zachęcamy do kontaktu z nami.

Oferujemy bezpłatną wizję lokalną obiektu, wycenę a w przypadku podjęcia współpracy kompleksowe doczyszczenie i zabezpieczenie.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31