Sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie balkonów, poddaszy i strychów

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu oraz doczyszczaniu obiektów np. po zalaniu, remoncie, po gołębiach, kunach itp.

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie , usuwanie skutków zalania, zabezpieczamy obiekty, oferujemy mycie maszynowe, wywóz zniszczonych gabarytów, ozonowanie - czyli dezynfekcja powietrza oraz powierzchni jak i likwidacja zapachów, wirusów, bakterii i grzybów.

W toku codziennych działań sprzątamy strychy i poddasza oraz balkony po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy przejścia ptactwa do budynku.

Gołębie roznoszą wiele pasożytów i chorób a ich odchody są trujące dla ludzi i zwierząt domowych - w szczególności działają bardzo źle na drogi oddechowe i płuca.

Często tam gdzie znajdują się gołębie pojawiają się kleszcze gołębie i inne insekty, owady a pomieszczenia gdzie znajdują się ptaki są poniszczone przez ich odchody, często nie do doczyszczenia.

Problem gołębi na strychach i poddaszach jak i na balkonach to coraz częstsze zjawisko z którym na szczęście miasto jak i prywatni klienci starają się szybko uporać bo zdają sobie sprawę z niebezpiecznych chorób jakie roznoszą jak i estetyki.

Jeżeli mają Państwo obiekt który wymaga kompleksowego wyczyszczenia oraz dezynfekcji po gołębiach, kunach, zalaniu itp. zachęcamy do kontaktu z nami.

Oferujemy bezpłatną wizję lokalną obiektu, wycenę a w przypadku podjęcia współpracy kompleksowe doczyszczenie i zabezpieczenie.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31