Sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie balkonów, poddaszy i strychów

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu oraz doczyszczaniu obiektów np. po zalaniu, remoncie, po gołębiach, kunach itp.

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie , usuwanie skutków zalania, zabezpieczamy obiekty, oferujemy mycie maszynowe, wywóz zniszczonych gabarytów, ozonowanie - czyli dezynfekcja powietrza oraz powierzchni jak i likwidacja zapachów, wirusów, bakterii i grzybów.

W toku codziennych działań sprzątamy strychy i poddasza oraz balkony po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy przejścia ptactwa do budynku.

Gołębie roznoszą wiele pasożytów i chorób a ich odchody są trujące dla ludzi i zwierząt domowych - w szczególności działają bardzo źle na drogi oddechowe i płuca.

Często tam gdzie znajdują się gołębie pojawiają się kleszcze gołębie i inne insekty, owady a pomieszczenia gdzie znajdują się ptaki są poniszczone przez ich odchody, często nie do doczyszczenia.

Problem gołębi na strychach i poddaszach jak i na balkonach to coraz częstsze zjawisko z którym na szczęście miasto jak i prywatni klienci starają się szybko uporać bo zdają sobie sprawę z niebezpiecznych chorób jakie roznoszą jak i estetyki.

Jeżeli mają Państwo obiekt który wymaga kompleksowego wyczyszczenia oraz dezynfekcji po gołębiach, kunach, zalaniu itp. zachęcamy do kontaktu z nami.

Oferujemy bezpłatną wizję lokalną obiektu, wycenę a w przypadku podjęcia współpracy kompleksowe doczyszczenie i zabezpieczenie.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01