Sprzątanie po gołębiach, zabezpieczenie przed ptactwem, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma wykonuje usługi związane ze sprzątaniem oraz sprzątaniem specjalistycznym tj. sprzątanie po zalaniu, remoncie, zgonie, eksmisji, sprzątanie po gołębiach, czyszczenie piwnic i wywóz gabarytów.

Dziś wykonaliśmy już sprzątanie lokalu w którym mieszkało kilku narkomanów i alkoholików, wszędzie butelki, puszki, śmieci, strzykawki a nawet psie odchody i graffiti na ścianach.
Sprzątanie lokalu po eksmisji oraz jego remont trwał łącznie osiem dni.
Nie była to nasza pierwsza taka usługa więc z doświadczenia wiedzieliśmy co i jak robić.
Usługa była wykonywana kompleksowo i w całości przez naszą firmę, łącznie z malowaniem ścian i wymianą drzwi oraz paneli.
Sprzątanie zaczęto od podstawienia pod budynek kontenerów na tego rodzaju odpady, następnie wyniesiono zniszczone gabaryty takie jak meble, wykładziny, zniszczony sprzęt agd, drzwi itp.
Następnie do worków zebrano śmieci, ubrania, butelki i wszystko to co leżało na ziemi.
Przy takim sprzątaniu podstawą jest zapewnienie jak najlepszej ochrony ciała przed szkłem, igłami które mogły gdzieś leżeć i innymi odpadami.
Po wyniesieniu worków i gabarytów została pusta przestrzeń więc zostało zerwanie podłogi i przygotowanie jej do położenia nowych paneli które nasz klient zamówił oraz przygpotowanie ścian pod malowanie czyli szlifowanie, wypełnianie, gruntowanie.
Całe mieszkanie zdezynfekowano - tutaj zastosowaliśmy ozonowanie co pozwoliło na zabicie wirusów, bakterii i grzybów oraz pomogło zlikwidować zapach.
Mieszkanie jest już czyste i lśniące, zostało właścicielowi zakupić nowe meble, sprzęt agd itp.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu usługę wykonano szybko i kompleksowo.

Właściciel mieszkania który je wynajmował nie sprawdzał go w czasie wynajmu, dopiero kiedy lokatarzy dłuższy czas zwlekali z zapłatą postanowił sprawdzić co się dzieje a to co zastał powaliło go na kolana.
Przy takich zleceniach zachowujemy dyskrecję oraz profesjonalism.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
www.basmagroup.eu www.basma-ddd.pl

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31