Sprzątanie po gołębiach, zabezpieczenie przed ptactwem, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma wykonuje usługi związane ze sprzątaniem oraz sprzątaniem specjalistycznym tj. sprzątanie po zalaniu, remoncie, zgonie, eksmisji, sprzątanie po gołębiach, czyszczenie piwnic i wywóz gabarytów.

Dziś wykonaliśmy już sprzątanie lokalu w którym mieszkało kilku narkomanów i alkoholików, wszędzie butelki, puszki, śmieci, strzykawki a nawet psie odchody i graffiti na ścianach.
Sprzątanie lokalu po eksmisji oraz jego remont trwał łącznie osiem dni.
Nie była to nasza pierwsza taka usługa więc z doświadczenia wiedzieliśmy co i jak robić.
Usługa była wykonywana kompleksowo i w całości przez naszą firmę, łącznie z malowaniem ścian i wymianą drzwi oraz paneli.
Sprzątanie zaczęto od podstawienia pod budynek kontenerów na tego rodzaju odpady, następnie wyniesiono zniszczone gabaryty takie jak meble, wykładziny, zniszczony sprzęt agd, drzwi itp.
Następnie do worków zebrano śmieci, ubrania, butelki i wszystko to co leżało na ziemi.
Przy takim sprzątaniu podstawą jest zapewnienie jak najlepszej ochrony ciała przed szkłem, igłami które mogły gdzieś leżeć i innymi odpadami.
Po wyniesieniu worków i gabarytów została pusta przestrzeń więc zostało zerwanie podłogi i przygotowanie jej do położenia nowych paneli które nasz klient zamówił oraz przygpotowanie ścian pod malowanie czyli szlifowanie, wypełnianie, gruntowanie.
Całe mieszkanie zdezynfekowano - tutaj zastosowaliśmy ozonowanie co pozwoliło na zabicie wirusów, bakterii i grzybów oraz pomogło zlikwidować zapach.
Mieszkanie jest już czyste i lśniące, zostało właścicielowi zakupić nowe meble, sprzęt agd itp.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu usługę wykonano szybko i kompleksowo.

Właściciel mieszkania który je wynajmował nie sprawdzał go w czasie wynajmu, dopiero kiedy lokatarzy dłuższy czas zwlekali z zapłatą postanowił sprawdzić co się dzieje a to co zastał powaliło go na kolana.
Przy takich zleceniach zachowujemy dyskrecję oraz profesjonalism.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
www.basmagroup.eu www.basma-ddd.pl

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01