Sprzątanie po gołębiach, wywóz gabarytów, sprzątanie po zalaniu

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania specjalistycznego - sprzątanie strychów i poddaszy, sprzątanie po bytowaniu gołębi, sprzątanie garaży po zalaniu, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci.
Wykonujemy nasze usługi szybko i solidnie, każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, przedstawiony zostaje zakres prac oraz czas usługi.
Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo każde zlecenie związane ze sprzątaniem specjalistycznym oraz zabezpieczaniem obiektów a w tym poddaszy, strychów, balkonów, tarasów i parapetów.
Ostatnim naszym zleceniem było sprzątanie strychu po bytowaniu gołębi.
Zlecenie polegało na wysprzątaniu, dezynsekcji oraz dezynfekcji stropodachu, wyniesienia wszelkich śmieci i odchodów oraz ich zutylizowanie.
Zlecenie było dość trudne ze względu na dużą powierzchnię oraz bardzo niską przestrzeń pomiędzy podłogą a dachem ok. 120cm.
Nasi pracownicy musieli docierać do wszelkich miejsc na kolanach, szukać wejść imożliwości dostępu do zakamarków poddasza.
Dzięki doświadczeniu oraz tym iż dysponujemy profesjonalnym, specjalitycznym sprzętem kolejne zlecenie zokończyło się pełnym sukcesem oraz zadowoleniem zlecającego sprzątanie.
Dziś zaczynamy kolejne sprzątanie tym razem związane z czyszczeniem garażu po zalaniu oraz komórek lokatorskich.
Zaczynamy od wypompowania wody/szlamu, dezynfekcji i myciu podłogi oraz udrożnieniu kanałów odpływowych.
Kolejnym krokiem będzie osuszenie ścian oraz ozonowanie wszystkich pomieszczeń.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31