Sprzątanie po gołębiach, wywóz gabarytów, sprzątanie po zalaniu

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania specjalistycznego - sprzątanie strychów i poddaszy, sprzątanie po bytowaniu gołębi, sprzątanie garaży po zalaniu, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci.
Wykonujemy nasze usługi szybko i solidnie, każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, przedstawiony zostaje zakres prac oraz czas usługi.
Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo każde zlecenie związane ze sprzątaniem specjalistycznym oraz zabezpieczaniem obiektów a w tym poddaszy, strychów, balkonów, tarasów i parapetów.
Ostatnim naszym zleceniem było sprzątanie strychu po bytowaniu gołębi.
Zlecenie polegało na wysprzątaniu, dezynsekcji oraz dezynfekcji stropodachu, wyniesienia wszelkich śmieci i odchodów oraz ich zutylizowanie.
Zlecenie było dość trudne ze względu na dużą powierzchnię oraz bardzo niską przestrzeń pomiędzy podłogą a dachem ok. 120cm.
Nasi pracownicy musieli docierać do wszelkich miejsc na kolanach, szukać wejść imożliwości dostępu do zakamarków poddasza.
Dzięki doświadczeniu oraz tym iż dysponujemy profesjonalnym, specjalitycznym sprzętem kolejne zlecenie zokończyło się pełnym sukcesem oraz zadowoleniem zlecającego sprzątanie.
Dziś zaczynamy kolejne sprzątanie tym razem związane z czyszczeniem garażu po zalaniu oraz komórek lokatorskich.
Zaczynamy od wypompowania wody/szlamu, dezynfekcji i myciu podłogi oraz udrożnieniu kanałów odpływowych.
Kolejnym krokiem będzie osuszenie ścian oraz ozonowanie wszystkich pomieszczeń.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01