Sprzątanie po gołębiach, wywóz gabarytów, sprzątanie po zalaniu

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania specjalistycznego - sprzątanie strychów i poddaszy, sprzątanie po bytowaniu gołębi, sprzątanie garaży po zalaniu, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci.
Wykonujemy nasze usługi szybko i solidnie, każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane, przedstawiony zostaje zakres prac oraz czas usługi.
Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo każde zlecenie związane ze sprzątaniem specjalistycznym oraz zabezpieczaniem obiektów a w tym poddaszy, strychów, balkonów, tarasów i parapetów.
Ostatnim naszym zleceniem było sprzątanie strychu po bytowaniu gołębi.
Zlecenie polegało na wysprzątaniu, dezynsekcji oraz dezynfekcji stropodachu, wyniesienia wszelkich śmieci i odchodów oraz ich zutylizowanie.
Zlecenie było dość trudne ze względu na dużą powierzchnię oraz bardzo niską przestrzeń pomiędzy podłogą a dachem ok. 120cm.
Nasi pracownicy musieli docierać do wszelkich miejsc na kolanach, szukać wejść imożliwości dostępu do zakamarków poddasza.
Dzięki doświadczeniu oraz tym iż dysponujemy profesjonalnym, specjalitycznym sprzętem kolejne zlecenie zokończyło się pełnym sukcesem oraz zadowoleniem zlecającego sprzątanie.
Dziś zaczynamy kolejne sprzątanie tym razem związane z czyszczeniem garażu po zalaniu oraz komórek lokatorskich.
Zaczynamy od wypompowania wody/szlamu, dezynfekcji i myciu podłogi oraz udrożnieniu kanałów odpływowych.
Kolejnym krokiem będzie osuszenie ścian oraz ozonowanie wszystkich pomieszczeń.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31