Sprzątanie po gołebiach, sprzątanie strychów oraz piwnic, garaży, po zalaniu i eksmisji

Sprzątanie specjalistyczne to nasza specjalność.

Szybko, kompleksowo i profesjonalnie.
Sprzątamy wszelkie nawet najbardziej skomplikowane obiekty – niskie poddasza, zalane pomieszczenia, sprzątamy po zgonach, eksmisji, tzw. zbieraczach, melinach.
Dla naszej ekipy wszelkie nawet najbardziej skomplikowane oraz trudne zlecenia to codzienność.
Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie oraz najlepsze preparaty chemiczne które pozwalają nam na wykonywanie wszelkich zleceń.
Sprzątanie specjalistyczne np. po gołębiach czy zalaniu wymaga doświadczenia oraz wiedzy.
Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, wykonujemy wizję lokalną gdzie sprawdzamy stopień zabrudzenia, zakres prac, potrzebny sprzęt i środki a następnie dostają Państwo ofertę z wyszczególnionym planem działań.
Sprawdzona, uczciwa, szybka i profesjonalna firma do zadań specjalnych to właśnie my.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31