Sprzątanie po gołebiach, montaż kolców i siatki.

Zabezpieczamy i sprzątamy oraz dezynfekujemy miejsca po bytowaniu gołębi.
Sprzątanie po gołębiach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia samej ekipy sprzątającej jak i najbliższego otoczenia.
W odchodach, gniazdach jak i na samych gołębiach znajdują się bakterie, pasożyty, insekty i owady a między nimi bardzo niebezpieczne kleszcze tzw. Obrzeżek gołębi który może również atakować ludzi i powodować poważne skutki zdrowotne m.in. zapalenie opon mózgowych!
Sprzątanie obiektów po gołębiach to dezynfekcja, dezynsekcja – zamgławianie, wywóz i utylizacja odpadów, zabezpieczanie przejść ptactwa.
Opróżniamy i utylizujemy zniszczone rzeczy z balkonów, poddaszy i strychów.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą.
Sprzątanie balkonów po gołębiach Warszawa i okolice, sprzątanie po gołębiach strychów, poddaszy – cały kraj.
Profesjonalna dezynsekcja po gołębiach oraz dezynfekcja po bytowaniu ptactwa, ozonowanie pomieszczeń, likwidacja zapachów.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31