Sprzątanie po gołębiach cały kraj.

Sprzątanie po gołębiach to ciężkie zajęcie w którym chętnie Państwu pomożemy! Należy też pamiętać, że odchody gołębi są trujące a w ich gniazdach i otoczeniu jest pełno pasożytów !
Kleszcze gołębie mogą atakować ludzi i powodować wiele chorób a nawet doprowadzić do śmierci!
Przy sprzątaniu miejsc po bytowaniu gołębi należy pamiętać o odpowiednim przeprowadzeniu dezynfekcji, dezynsekcji oraz zabezpieczeniu otoczenia i osób sprzątających.
Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą sprzątania i dezynfekcji oraz zabezpieczania np. balkonów specjalną siatką mocowaną na haczyki.
Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza oraz wszelkie inne miejsca gdzie przebywały gołębie.
Sprzątanie po gołębiach wykonujemy nie tylko na terenie woj. Mazowieckiego ale sprzątamy strychy i poddasza w całym kraju.
Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do kontaktu.
Sprzątanie i dezynfekcja po gołebiach balkony, tarasy, dachy, strychy i poddasza.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31