Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, tarasy, poddasza

Zaczyna się sezon wiosna-lato więc zaczynamy korzystać z naszych balkonów, tarasów, zaglądamy na poddasza i tam wszędzie może okazać się, że gołębie zajęły nasze miejsce lub zauważono problem z insektami czy owadami w mieszkaniu lub innym miejscu przyległym do pomieszczenia zajętego przez ptaki.
Takie miejsca nie są bezpieczne dla naszego zdrowia a nawet życia!
Na samych ptakach jak i w ich gniazdach żerują pasożyty a między innymi kleszcze gołębie – obrzeżek który w przypadku braku żywiciela może atakować ludzi a wiąże się to z możliwością zachorowania na zapalenie opon mózgowych.
Same odchody tych ptaków są trujące i szkodliwe dla ludzi a szczególnie dla naszego układu oddechowego.
Warto więc nie tylko odzyskać miejsce z którego będziemy mogli korzystać ale też ze względu na nasze zdrowie.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy i przeprowadzamy dezynsekcję we wszystkich pomieszczeniach w których zasiedliły się gołębie.
Sprzątanie po gołębiach wymaga również odpowiedniej wiedzy, sprzętu oraz środków które pozwolą szybko i skutecznie oczyścić nasz balkon, taras, strych czy poddasze.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy basma-ddd.
Nasza strona to www.basma-ddd.plzachęcamy do zapoznania się z działem sprzątanie specjalistyczne i inne.

https://youtu.be/ncBnlwBTx9k

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31