Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, tarasy, poddasza

Zaczyna się sezon wiosna-lato więc zaczynamy korzystać z naszych balkonów, tarasów, zaglądamy na poddasza i tam wszędzie może okazać się, że gołębie zajęły nasze miejsce lub zauważono problem z insektami czy owadami w mieszkaniu lub innym miejscu przyległym do pomieszczenia zajętego przez ptaki.
Takie miejsca nie są bezpieczne dla naszego zdrowia a nawet życia!
Na samych ptakach jak i w ich gniazdach żerują pasożyty a między innymi kleszcze gołębie – obrzeżek który w przypadku braku żywiciela może atakować ludzi a wiąże się to z możliwością zachorowania na zapalenie opon mózgowych.
Same odchody tych ptaków są trujące i szkodliwe dla ludzi a szczególnie dla naszego układu oddechowego.
Warto więc nie tylko odzyskać miejsce z którego będziemy mogli korzystać ale też ze względu na nasze zdrowie.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy i przeprowadzamy dezynsekcję we wszystkich pomieszczeniach w których zasiedliły się gołębie.
Sprzątanie po gołębiach wymaga również odpowiedniej wiedzy, sprzętu oraz środków które pozwolą szybko i skutecznie oczyścić nasz balkon, taras, strych czy poddasze.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy basma-ddd.
Nasza strona to www.basma-ddd.plzachęcamy do zapoznania się z działem sprzątanie specjalistyczne i inne.

https://youtu.be/ncBnlwBTx9k

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31