Sprzątanie po gołębiach. Balkony, tarasy, poddasza

Zaczyna się sezon wiosna-lato więc zaczynamy korzystać z naszych balkonów, tarasów, zaglądamy na poddasza i tam wszędzie może okazać się, że gołębie zajęły nasze miejsce lub zauważono problem z insektami czy owadami w mieszkaniu lub innym miejscu przyległym do pomieszczenia zajętego przez ptaki.
Takie miejsca nie są bezpieczne dla naszego zdrowia a nawet życia!
Na samych ptakach jak i w ich gniazdach żerują pasożyty a między innymi kleszcze gołębie – obrzeżek który w przypadku braku żywiciela może atakować ludzi a wiąże się to z możliwością zachorowania na zapalenie opon mózgowych.
Same odchody tych ptaków są trujące i szkodliwe dla ludzi a szczególnie dla naszego układu oddechowego.
Warto więc nie tylko odzyskać miejsce z którego będziemy mogli korzystać ale też ze względu na nasze zdrowie.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy i przeprowadzamy dezynsekcję we wszystkich pomieszczeniach w których zasiedliły się gołębie.
Sprzątanie po gołębiach wymaga również odpowiedniej wiedzy, sprzętu oraz środków które pozwolą szybko i skutecznie oczyścić nasz balkon, taras, strych czy poddasze.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy basma-ddd.
Nasza strona to www.basma-ddd.plzachęcamy do zapoznania się z działem sprzątanie specjalistyczne i inne.

https://youtu.be/ncBnlwBTx9k

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31