Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

W zakres usługi sprzątania specjalistycznego i dezynfekcji wchodzi rówież zabezpieczanie obiektów przed gołębiami.

Oferujemy sprzątanie, mycie, doczyszczanie preparatami myjąco-dezynfekującymi obiektów zabrudzonych przez gołębie.
Utylizujemy zniszczone rzeczy, możemy wykonać zabezpieczenie przed ptactwem np. siatka mocowana na haczyki (balkony, przejścia ptactwa), kolce na ptaki, odstraszacze.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w zakresie sprzatania i dezynfekcji obiektów między innymi po bytowaniu gołębi.

Usługi sprzątania specjalistycznego to rówież bardzo często konieczność wykonania dezynsekcji poprzez oprysk, żel lub zamgławianie ale również dezynfekcji np. ozonowanie, zamgławianie, czyszczenie specjalnymi preparatami.
Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Firm i Pracowników DDD, posiadamy certyfikaty i pozwolenia z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i ozonowania.

Nasze usługi sprzątania po gołebiach kierujemy do osób prywatnych, administracji, spółdzielni, firm i obiektów Państwowych.Zachęcamy do zapozniania się z pełną ofertą naszej firmy.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31