Sprzątanie po bytowaniu gołębi, sprzątanie strychów i poddaszy, sprzątanie po zalaniu

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem specjalistycznym oraz zabezpieczaniem obiektów przed ptactwem. Sprzątamy obiekty po zalaniu, remoncie, bytowaniu gołębi, zaniedbaniu oraz sprzątamy strychy i poddasza. Nasze usługi to również sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, wynoszenie, wywóz i utylizacja gabarytów, sprzątanie po remoncie, zabezpieczanie balkonów i tarasów przed ptactwem, renowacja podłóg i ich zabezpieczanie.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo, posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie potrzebne do wykonania każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31