Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie piwnic, sprzątanie po zalaniu czy remoncie, sprzątanie strychów i poddaszy

Sprzątanie w sytuacjach awaryjnych, losowych to ciężka praca którą trzeba wykonać szybko i profesjonalnie.
Czasem dzieją się rzeczy losowe, z którymi sami mogą Państwo sobie nie poradzić - np. sprzątanie oraz dezynfekcja po wybiciu z kanalizacji, pożar, sprzątanie po zgonie lub eksmisji.
Kompleksowa obsługa w takich sytuacjach to podstawa.
Posiadamy wiedzę, sprzęt oraz środki które pozwalają nam wykonać każde zlecenie co potwierdzają wszelkie referencje i certyfikaty oraz opinia i obecność na rynku od 15 lat !
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, od wyceny przez ofertę, wykaz preparatów i czynności po wykonanie zlecenia i przekazanie protokołów po wykonanych czynnościach.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu z nami !

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31