Sprzątanie piwnic, garaży, strychów i poddaszy. Sprzątanie po zalaniu, bytowaniu gołębi, dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja. Czyszczenie i doczyszczanie

Jedno z naszych ostatnich zleceń dotyczyło sprzątania poddasza na którym bytowały gołębie od kilku lat.
Sprzątanie takich obiektów zaczynamy od wizji lokalnej, sprawdzeniu zakresu prac oraz złożenie oferty naszej firmy.

Usługę zaczęliśmy od wstępnej dezynsekcji i dezynfekcji strychu oraz wypędzeniu ptactwa i zabezpieczeniu przejść gołębi z zewnątrz.
Kolejnym etapem jest czyszczenie, zamiatanie, odkurzanie a następnie wynoszenie do wcześniej przygotowanych kontenerów na odpady.
Kiedy strych jest już wolny od śmieci, odchodów i gabarytów pozostaje nam ozonowanie – likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz zapachów.

Następnym etapem jest końcowa dezynsekcja, przekazanie odpadów i gabarytów do utylizacji oraz wystawienie protokołu z wykonanej usługi dla klienta i przekazanie kart charakterystyki preparatów oraz kart z przekazania i utylizacji odpadów.

 

Kolejnym naszym zleceniem było czyszczenie garażu po zalaniu ze studzienki kanalizacyjnej która znajdowała się na szczycie wyjazdu z podziemnego parkingu.

Przy zalaniu ze studzienki została również zabrudzona kostka która była ułożona przed zjazdem do garażu i na całej jego długości.
Kolejno przeprowadzona praca składała się na :

 

  • Zebranie resztek szlamu
  • Wyczyszczenie ciśnieniowe oraz maszynowe kostki brukowej
  • Udrożnienie kanalików ściekowych
  • Czyszczenie maszynowe i ciśnieniowe garażu oraz ścian
  • Osuszanie
  • Dezynfekcja chemiczna oraz ozonowanie – likwidacja wirusów, bakterii i grzybów
  • Przekazanie kart charakterystyki użytych preparatów
  • Protokół z wykonanej usługi

 

Przedstawiamy Państwu część naszych usług oraz opis ostatnio wykonanych zleceń.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz wykonywanych przez naszą firmę prac a m.in.: usuwanie graffiti, czyszczenie dachów i elewacji, sprzątanie po eksmisji, zabezpieczanie kompleksowe obiektów przed szkodnikami czyli usługi DDD dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja, w sezonie letnim profesjonalnie zwalczamy komary, meszki, kleszcze itp.

Zwalczanie komarów i kleszczy polega na zamgławianiu terenów zielonych – miejsc bytowania owadów i insektów czyli rozprowadzenie preparatów kontaktowych które skutecznie zwalczają wszelkie męczące i niebezpieczne owady na okres od 3 do 5 tyg.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu z nami,

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01