Sprzątanie piwnic, garaży, strychów i poddaszy. Sprzątanie po zalaniu, bytowaniu gołębi, dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja. Czyszczenie i doczyszczanie

Jedno z naszych ostatnich zleceń dotyczyło sprzątania poddasza na którym bytowały gołębie od kilku lat.
Sprzątanie takich obiektów zaczynamy od wizji lokalnej, sprawdzeniu zakresu prac oraz złożenie oferty naszej firmy.

Usługę zaczęliśmy od wstępnej dezynsekcji i dezynfekcji strychu oraz wypędzeniu ptactwa i zabezpieczeniu przejść gołębi z zewnątrz.
Kolejnym etapem jest czyszczenie, zamiatanie, odkurzanie a następnie wynoszenie do wcześniej przygotowanych kontenerów na odpady.
Kiedy strych jest już wolny od śmieci, odchodów i gabarytów pozostaje nam ozonowanie – likwidacja wirusów, bakterii i grzybów oraz zapachów.

Następnym etapem jest końcowa dezynsekcja, przekazanie odpadów i gabarytów do utylizacji oraz wystawienie protokołu z wykonanej usługi dla klienta i przekazanie kart charakterystyki preparatów oraz kart z przekazania i utylizacji odpadów.

 

Kolejnym naszym zleceniem było czyszczenie garażu po zalaniu ze studzienki kanalizacyjnej która znajdowała się na szczycie wyjazdu z podziemnego parkingu.

Przy zalaniu ze studzienki została również zabrudzona kostka która była ułożona przed zjazdem do garażu i na całej jego długości.
Kolejno przeprowadzona praca składała się na :

 

  • Zebranie resztek szlamu
  • Wyczyszczenie ciśnieniowe oraz maszynowe kostki brukowej
  • Udrożnienie kanalików ściekowych
  • Czyszczenie maszynowe i ciśnieniowe garażu oraz ścian
  • Osuszanie
  • Dezynfekcja chemiczna oraz ozonowanie – likwidacja wirusów, bakterii i grzybów
  • Przekazanie kart charakterystyki użytych preparatów
  • Protokół z wykonanej usługi

 

Przedstawiamy Państwu część naszych usług oraz opis ostatnio wykonanych zleceń.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz wykonywanych przez naszą firmę prac a m.in.: usuwanie graffiti, czyszczenie dachów i elewacji, sprzątanie po eksmisji, zabezpieczanie kompleksowe obiektów przed szkodnikami czyli usługi DDD dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja, w sezonie letnim profesjonalnie zwalczamy komary, meszki, kleszcze itp.

Zwalczanie komarów i kleszczy polega na zamgławianiu terenów zielonych – miejsc bytowania owadów i insektów czyli rozprowadzenie preparatów kontaktowych które skutecznie zwalczają wszelkie męczące i niebezpieczne owady na okres od 3 do 5 tyg.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu z nami,

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31