Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie piwnic, garaży, strychów i poddaszy. Sprzątanie po zalaniu, bytowaniu gołębi

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie obiektów oraz sprzątanie specjalistyczne a między innymi : sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie piwnic, garaży, sprzątanie po eksmisji, sprzątanie po zmarłym oraz usługi takie jak - usuwanie graffiti, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem, kompleksowa obsługa w zakresie DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Działamy na rynku od 1999r. dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz profesjonalnym maszynom i chemii jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.
Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo "od A do Z" od utylizacji gabarytów, wywiezienia, wypompowania wody po mycie ręczne i maszynowe, ozonowanie - dezynfekcję, zabezpieczenie czy osuszanie obiektu.
Obsługujemy prywatne firmy, obiekty państwowe, prywatne mieszkania, hale i magazyny jak i garaże, wspólnoty mieszkaniowe itp.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz pełną ofertą jak i kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31