Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie piwnic, garaży, strychów i poddaszy. Sprzątanie po zalaniu, bytowaniu gołębi

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie obiektów oraz sprzątanie specjalistyczne a między innymi : sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie piwnic, garaży, sprzątanie po eksmisji, sprzątanie po zmarłym oraz usługi takie jak - usuwanie graffiti, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem, kompleksowa obsługa w zakresie DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Działamy na rynku od 1999r. dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz profesjonalnym maszynom i chemii jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.
Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo "od A do Z" od utylizacji gabarytów, wywiezienia, wypompowania wody po mycie ręczne i maszynowe, ozonowanie - dezynfekcję, zabezpieczenie czy osuszanie obiektu.
Obsługujemy prywatne firmy, obiekty państwowe, prywatne mieszkania, hale i magazyny jak i garaże, wspólnoty mieszkaniowe itp.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz pełną ofertą jak i kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31