Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie piwnic, garaży, strychów i poddaszy. Sprzątanie po zalaniu, bytowaniu gołębi

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie obiektów oraz sprzątanie specjalistyczne a między innymi : sprzątanie po gołębiach, zalaniu, sprzątanie piwnic, garaży, sprzątanie po eksmisji, sprzątanie po zmarłym oraz usługi takie jak - usuwanie graffiti, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem, kompleksowa obsługa w zakresie DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji.
Działamy na rynku od 1999r. dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz profesjonalnym maszynom i chemii jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.
Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo "od A do Z" od utylizacji gabarytów, wywiezienia, wypompowania wody po mycie ręczne i maszynowe, ozonowanie - dezynfekcję, zabezpieczenie czy osuszanie obiektu.
Obsługujemy prywatne firmy, obiekty państwowe, prywatne mieszkania, hale i magazyny jak i garaże, wspólnoty mieszkaniowe itp.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz pełną ofertą jak i kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31