Sprzątanie, osuszanie po zalaniu. Awaria rury wod.-kan.

Sprzątanie po zalaniu, dezynfekcja, osuszanie obiektów to część usług jakie mamy zaszczyt Państwu zaoferować.
Zajmujemy się kompleksową obsługą mieszkań, obiektów gdzie doszło np. do awarii systemu wodno-kanalizacyjnego, pęknięcia rury czy z powodu zapchanych rur, odpływów i studzienek.
Nasza usługa sprzątania po zalaniu obejmuje: Ściąganie wody, szlamu, podstawienie kontenerów na zniszczone gabaryty, meble itp, mycie, doczyszczanie posadzki preparatami myjąco-dezynfekującymi, ściąganie wody z chemia, ozonowanie, wykonanie pomiarów wilgotności ścian i posadzki - warstw izolacyjnych.
Dzięki wiedzy, doświadczeniu, dobrze dobranej chemii oraz maszynom i przeszkolonej kadrze pracowników wykonujemy zlecenia szybko i profesjonalnie z dbałością o szczegóły bez konieczności podnajmowania innych firm więc za wszystko odpowiadamy i dajemy gwarancję na wykonaną usługę.
Przygotujemy również kosztorys dla ubezpieczyciela aby mogli się Państwo starać o zwrot środków.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31