Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz ozonowanie, dezynfekcja i opróżnianie mieszkań

Posiadamy ponad dziesięć lat doświadczenia w branży DDD czayli dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji jak i sprzątania specjalistycznego czyli po zgonie, zalaniu, eksmisji, zbieractwie, zaniedbaniou itp.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo począwszy od podstawienia kontenerów na odpady przez dezynsekcję, dezynfekcję, ozonowanie i wynoszenie gabarytów.
Działamy na terenie całego kraju, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta co potwierdzają liczne referencje, dyplomy i certyfikaty.
Sprzątanie po zgonie czy zalaniu lub zbieraczu wymagają odpowiedniej wiedzy, zasad bhp, specjalistycznej chemii funeralnej oraz zabezpieczenia ekipy sprzątającej.
Miejsce gdzie doszło do zgonu lub zostało zalane fekaliami i podobne przypadki musi zostać zdezynfekowane czyli odkażone, często wymaga opróżnienia ze zniszczonych i skażonych rzeczy oraz wymaga czyszczenia specjalistycznym sprzętem i odpowiednio dobraną chemią więc wszelkie tzw. cieżkie, specjalistyczne sprzątanie należy zostawić firmie która posiada odpowiednie środki, maszyny i wiedzę.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31