Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz ozonowanie, dezynfekcja i opróżnianie mieszkań

Posiadamy ponad dziesięć lat doświadczenia w branży DDD czayli dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji jak i sprzątania specjalistycznego czyli po zgonie, zalaniu, eksmisji, zbieractwie, zaniedbaniou itp.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo począwszy od podstawienia kontenerów na odpady przez dezynsekcję, dezynfekcję, ozonowanie i wynoszenie gabarytów.
Działamy na terenie całego kraju, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta co potwierdzają liczne referencje, dyplomy i certyfikaty.
Sprzątanie po zgonie czy zalaniu lub zbieraczu wymagają odpowiedniej wiedzy, zasad bhp, specjalistycznej chemii funeralnej oraz zabezpieczenia ekipy sprzątającej.
Miejsce gdzie doszło do zgonu lub zostało zalane fekaliami i podobne przypadki musi zostać zdezynfekowane czyli odkażone, często wymaga opróżnienia ze zniszczonych i skażonych rzeczy oraz wymaga czyszczenia specjalistycznym sprzętem i odpowiednio dobraną chemią więc wszelkie tzw. cieżkie, specjalistyczne sprzątanie należy zostawić firmie która posiada odpowiednie środki, maszyny i wiedzę.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Opróżnianie mieszkań, dezynsekcja, dezynfekcja oraz ozonowanie.

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu opróżniania mieszkań np. po zgonie, zbieraczu, spaleniu, zalaniu itp. Usługi opróżniania wykonujemy kompleksowo począwszy od dezynfekcji, ozonowania po podstawienie kontenerów,...

Dezynfekcja, zamgławianie, covid-19

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie powierzchni preparatem posiadającym badania potwierdzające szybką neutralizację Covid-19 Zamgławiamy biura, szkoły, magazyny, hale produkcyjne i wszelkie inne...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31