Sprzątanie oraz osuszanie po zalaniu

Jesteśmy największą firmą która działa na terenie Polski oraz europy - zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją, utylizacją gabarytów i osuszaniem obiektów po zalaniu.

Usługa np. sprzątania po zalaniu - jest to kompleksowa usługa która polega na - opróżnieniu pomieszczenia, podstawieniu kontenerów na zniszczone rzeczy i gabaryty, ściąganie wody i szlamu, dezynfekcja przed wejściem ekipy sprzątającej oraz na koniec usługi, osuszanie ścian, pomiary wilgotności (ściany + nawierty i kontrola podłóg),osuszanie podposadzkowe, ozonowanie pomieszczeń - dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.
Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, każde zalanie jest inne i wymaga innych środków, maszyn itp.
Staramy się szybko przywrócić dane pomieszczenia do możliwości normalnego użytkowania jak przed zdarzeniem.
Sprzątamy po zalaniu z winy zapchania kanalizacji, rur, obfitych opadów, zapchanych studzienek czy wszelkich awarii systemu wodno-konalizacyjnego.
Wszystkie usługi wykonujemy sami, kompleksowo, wystawiamy protokół z wykonanych prac, posiadamy park maszyn, zaplecze pracownicze, doświadczenie - firma sprzątająca od 1999r.
Zachęcamy do kontaktu, zawsze wizja lokalna oraz wycena jest bezpłatna.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31