Sprzątanie oraz osuszanie po zalaniu

Jesteśmy największą firmą która działa na terenie Polski oraz europy - zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją, utylizacją gabarytów i osuszaniem obiektów po zalaniu.

Usługa np. sprzątania po zalaniu - jest to kompleksowa usługa która polega na - opróżnieniu pomieszczenia, podstawieniu kontenerów na zniszczone rzeczy i gabaryty, ściąganie wody i szlamu, dezynfekcja przed wejściem ekipy sprzątającej oraz na koniec usługi, osuszanie ścian, pomiary wilgotności (ściany + nawierty i kontrola podłóg),osuszanie podposadzkowe, ozonowanie pomieszczeń - dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.
Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, każde zalanie jest inne i wymaga innych środków, maszyn itp.
Staramy się szybko przywrócić dane pomieszczenia do możliwości normalnego użytkowania jak przed zdarzeniem.
Sprzątamy po zalaniu z winy zapchania kanalizacji, rur, obfitych opadów, zapchanych studzienek czy wszelkich awarii systemu wodno-konalizacyjnego.
Wszystkie usługi wykonujemy sami, kompleksowo, wystawiamy protokół z wykonanych prac, posiadamy park maszyn, zaplecze pracownicze, doświadczenie - firma sprzątająca od 1999r.
Zachęcamy do kontaktu, zawsze wizja lokalna oraz wycena jest bezpłatna.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01