Sprzątanie oraz osuszanie po zalaniu

Jesteśmy największą firmą która działa na terenie Polski oraz europy - zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją, utylizacją gabarytów i osuszaniem obiektów po zalaniu.

Usługa np. sprzątania po zalaniu - jest to kompleksowa usługa która polega na - opróżnieniu pomieszczenia, podstawieniu kontenerów na zniszczone rzeczy i gabaryty, ściąganie wody i szlamu, dezynfekcja przed wejściem ekipy sprzątającej oraz na koniec usługi, osuszanie ścian, pomiary wilgotności (ściany + nawierty i kontrola podłóg),osuszanie podposadzkowe, ozonowanie pomieszczeń - dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.
Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, każde zalanie jest inne i wymaga innych środków, maszyn itp.
Staramy się szybko przywrócić dane pomieszczenia do możliwości normalnego użytkowania jak przed zdarzeniem.
Sprzątamy po zalaniu z winy zapchania kanalizacji, rur, obfitych opadów, zapchanych studzienek czy wszelkich awarii systemu wodno-konalizacyjnego.
Wszystkie usługi wykonujemy sami, kompleksowo, wystawiamy protokół z wykonanych prac, posiadamy park maszyn, zaplecze pracownicze, doświadczenie - firma sprzątająca od 1999r.
Zachęcamy do kontaktu, zawsze wizja lokalna oraz wycena jest bezpłatna.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31