Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz osuszanie po zalaniu

Jesteśmy największą firmą która działa na terenie Polski oraz europy - zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz dezynfekcją, utylizacją gabarytów i osuszaniem obiektów po zalaniu.

Usługa np. sprzątania po zalaniu - jest to kompleksowa usługa która polega na - opróżnieniu pomieszczenia, podstawieniu kontenerów na zniszczone rzeczy i gabaryty, ściąganie wody i szlamu, dezynfekcja przed wejściem ekipy sprzątającej oraz na koniec usługi, osuszanie ścian, pomiary wilgotności (ściany + nawierty i kontrola podłóg),osuszanie podposadzkowe, ozonowanie pomieszczeń - dezynfekcja oraz neutralizacja zapachów.
Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, każde zalanie jest inne i wymaga innych środków, maszyn itp.
Staramy się szybko przywrócić dane pomieszczenia do możliwości normalnego użytkowania jak przed zdarzeniem.
Sprzątamy po zalaniu z winy zapchania kanalizacji, rur, obfitych opadów, zapchanych studzienek czy wszelkich awarii systemu wodno-konalizacyjnego.
Wszystkie usługi wykonujemy sami, kompleksowo, wystawiamy protokół z wykonanych prac, posiadamy park maszyn, zaplecze pracownicze, doświadczenie - firma sprzątająca od 1999r.
Zachęcamy do kontaktu, zawsze wizja lokalna oraz wycena jest bezpłatna.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31