Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie, zalaniu, eksmisji.

Nasza firma działa na terenie całego kraju.
Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie oraz certyfikaty branżowe które potwierdzają jakość oraz skuteczność naszych usług.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy miejsca zgonu, wypadku, zalania z powodu awarii systemu wod.-kan., mieszkania i domy po eksmisji, zaniedbaniu i bytowaniu gołębi.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem - siatki, kolce, odstraszacze.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobieramy metodę oraz środki, wyceniamy po wizji lokalnej lub po otrzymaniu dokumentacji zdjęciowej.
Sprzątanie oraz dezynfekcja wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, sprzętu oraz dobranych środków aby dane miejsce było bezpieczne i wolne od wirusów, bakterii i grzybów.
Zachęcamy do kontaktu z nami lub wysłania maila z opisem oraz zdjęciami czego dotyczy dane zlecenie.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31