Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie, zalaniu, eksmisji.

Nasza firma działa na terenie całego kraju.
Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie oraz certyfikaty branżowe które potwierdzają jakość oraz skuteczność naszych usług.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy miejsca zgonu, wypadku, zalania z powodu awarii systemu wod.-kan., mieszkania i domy po eksmisji, zaniedbaniu i bytowaniu gołębi.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem - siatki, kolce, odstraszacze.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobieramy metodę oraz środki, wyceniamy po wizji lokalnej lub po otrzymaniu dokumentacji zdjęciowej.
Sprzątanie oraz dezynfekcja wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, sprzętu oraz dobranych środków aby dane miejsce było bezpieczne i wolne od wirusów, bakterii i grzybów.
Zachęcamy do kontaktu z nami lub wysłania maila z opisem oraz zdjęciami czego dotyczy dane zlecenie.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01