Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie, zalaniu, eksmisji.

Nasza firma działa na terenie całego kraju.
Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie oraz certyfikaty branżowe które potwierdzają jakość oraz skuteczność naszych usług.
Sprzątamy oraz dezynfekujemy miejsca zgonu, wypadku, zalania z powodu awarii systemu wod.-kan., mieszkania i domy po eksmisji, zaniedbaniu i bytowaniu gołębi.
Zabezpieczamy również obiekty przed ptactwem - siatki, kolce, odstraszacze.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobieramy metodę oraz środki, wyceniamy po wizji lokalnej lub po otrzymaniu dokumentacji zdjęciowej.
Sprzątanie oraz dezynfekcja wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, sprzętu oraz dobranych środków aby dane miejsce było bezpieczne i wolne od wirusów, bakterii i grzybów.
Zachęcamy do kontaktu z nami lub wysłania maila z opisem oraz zdjęciami czego dotyczy dane zlecenie.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31