Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie. Opróżnianie piwnic, mieszkań i strychów.

 

Usługi sprzątania oraz dezynfekcji wymagają odpowiedniej wiedzy, środków oraz sprzętu które składają się na dobrze wykonaną usługę.

Sprzątanie po zgonie, eksmisji czy zalaniu – zaczynamy od wyceny zlecenia, przedstawiamy kosztorys wraz z ofertą a po akceptacji oraz umówieniu terminu przystępujemy do pracy.
Począwszy od podstawienia kontenerów, wstępnej dezynfekcji, wynoszenia gabarytów po ich utylizację, ozonowanie, doczyszczanie.
Jesteśmy w stanie samodzielnie od początku do końca wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.
Sprzątamy niskie strychy i poddasza, również po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, sprzątamy i dezynfekujemy miejsca po zgonie, zajmujemy się zrywaniem podłóg, utylizacją gabarytów, deodoryzacją (usuwanie przykrych zapachów), dezynfekcją – usuwanie wirusów, bakterii, zapachów.
W toku codziennych działań zabezpieczamy oraz sprzątamy balkony, tarasy po bytowaniu ptactwa.
Opróżnianie piwnic, mieszkań, poddaszy – szybko i solidnie na terenie całego woj. Mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31