Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie. Opróżnianie piwnic, mieszkań i strychów.

 

Usługi sprzątania oraz dezynfekcji wymagają odpowiedniej wiedzy, środków oraz sprzętu które składają się na dobrze wykonaną usługę.

Sprzątanie po zgonie, eksmisji czy zalaniu – zaczynamy od wyceny zlecenia, przedstawiamy kosztorys wraz z ofertą a po akceptacji oraz umówieniu terminu przystępujemy do pracy.
Począwszy od podstawienia kontenerów, wstępnej dezynfekcji, wynoszenia gabarytów po ich utylizację, ozonowanie, doczyszczanie.
Jesteśmy w stanie samodzielnie od początku do końca wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.
Sprzątamy niskie strychy i poddasza, również po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, sprzątamy i dezynfekujemy miejsca po zgonie, zajmujemy się zrywaniem podłóg, utylizacją gabarytów, deodoryzacją (usuwanie przykrych zapachów), dezynfekcją – usuwanie wirusów, bakterii, zapachów.
W toku codziennych działań zabezpieczamy oraz sprzątamy balkony, tarasy po bytowaniu ptactwa.
Opróżnianie piwnic, mieszkań, poddaszy – szybko i solidnie na terenie całego woj. Mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31