Sprzątanie oraz dezynfekcja po zgonie. Opróżnianie piwnic, mieszkań i strychów.

 

Usługi sprzątania oraz dezynfekcji wymagają odpowiedniej wiedzy, środków oraz sprzętu które składają się na dobrze wykonaną usługę.

Sprzątanie po zgonie, eksmisji czy zalaniu – zaczynamy od wyceny zlecenia, przedstawiamy kosztorys wraz z ofertą a po akceptacji oraz umówieniu terminu przystępujemy do pracy.
Począwszy od podstawienia kontenerów, wstępnej dezynfekcji, wynoszenia gabarytów po ich utylizację, ozonowanie, doczyszczanie.
Jesteśmy w stanie samodzielnie od początku do końca wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.
Sprzątamy niskie strychy i poddasza, również po bytowaniu gołębi, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, sprzątamy i dezynfekujemy miejsca po zgonie, zajmujemy się zrywaniem podłóg, utylizacją gabarytów, deodoryzacją (usuwanie przykrych zapachów), dezynfekcją – usuwanie wirusów, bakterii, zapachów.
W toku codziennych działań zabezpieczamy oraz sprzątamy balkony, tarasy po bytowaniu ptactwa.
Opróżnianie piwnic, mieszkań, poddaszy – szybko i solidnie na terenie całego woj. Mazowieckiego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31