Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Basma-DDD to specjaliści w sprzątaniu specjalistycznym, wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Sprzątanie po zgonie to usługa która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia oraz specjalistycznech środków funeralnych do czyszczenia miejsc po zgonie oraz maszyn do profesjonalnej dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania.
Mieszkanie w którym doszło do zgonu wymaga właśnie kompleksowego i profesjonalnego podejścia, zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i otoczenia oraz rzeczy przeznaczonych do utylizacji.
W mieszkaniu gdzie doszło do zgonu i rozkładu lub częściowego rozkładu zwłok najczęściej część rzeczy jest przeznaczonych do utylizacji a całe mieszkanie do dezynfekcji i ozonowania - ozon w dużym stężeniu zabija wszelkie wirusy, bakterie oraz neutralizuje zapachy.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu!
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - sprzątamy po zgonie, samobójstwie, wypadku...

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31