Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Basma-DDD to specjaliści w sprzątaniu specjalistycznym, wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Sprzątanie po zgonie to usługa która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia oraz specjalistycznech środków funeralnych do czyszczenia miejsc po zgonie oraz maszyn do profesjonalnej dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania.
Mieszkanie w którym doszło do zgonu wymaga właśnie kompleksowego i profesjonalnego podejścia, zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i otoczenia oraz rzeczy przeznaczonych do utylizacji.
W mieszkaniu gdzie doszło do zgonu i rozkładu lub częściowego rozkładu zwłok najczęściej część rzeczy jest przeznaczonych do utylizacji a całe mieszkanie do dezynfekcji i ozonowania - ozon w dużym stężeniu zabija wszelkie wirusy, bakterie oraz neutralizuje zapachy.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu!
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - sprzątamy po zgonie, samobójstwie, wypadku...

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01