Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Basma-DDD to specjaliści w sprzątaniu specjalistycznym, wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Sprzątanie po zgonie to usługa która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia oraz specjalistycznech środków funeralnych do czyszczenia miejsc po zgonie oraz maszyn do profesjonalnej dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania.
Mieszkanie w którym doszło do zgonu wymaga właśnie kompleksowego i profesjonalnego podejścia, zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i otoczenia oraz rzeczy przeznaczonych do utylizacji.
W mieszkaniu gdzie doszło do zgonu i rozkładu lub częściowego rozkładu zwłok najczęściej część rzeczy jest przeznaczonych do utylizacji a całe mieszkanie do dezynfekcji i ozonowania - ozon w dużym stężeniu zabija wszelkie wirusy, bakterie oraz neutralizuje zapachy.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu!
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - sprzątamy po zgonie, samobójstwie, wypadku...

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31