Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Basma-DDD to specjaliści w sprzątaniu specjalistycznym, wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo z dbałością o szczegóły i zadowolenie klienta.
Sprzątanie po zgonie to usługa która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia oraz specjalistycznech środków funeralnych do czyszczenia miejsc po zgonie oraz maszyn do profesjonalnej dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowania.
Mieszkanie w którym doszło do zgonu wymaga właśnie kompleksowego i profesjonalnego podejścia, zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i otoczenia oraz rzeczy przeznaczonych do utylizacji.
W mieszkaniu gdzie doszło do zgonu i rozkładu lub częściowego rozkładu zwłok najczęściej część rzeczy jest przeznaczonych do utylizacji a całe mieszkanie do dezynfekcji i ozonowania - ozon w dużym stężeniu zabija wszelkie wirusy, bakterie oraz neutralizuje zapachy.
Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu!
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy - sprzątamy po zgonie, samobójstwie, wypadku...

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31