Sprzątanie mieszkania po zgonie, ozonowanie i zamgławianie.

Przy sprzątaniu miejsc po zgonie najważniejsze jest szybkie działanie, wykonanie kompleksowej dezynfekcji poprzez czyszczenie preparatami myjąco-dezynfekującymi, ozonowanie i zamgławianie.
Należy zabezpieczyć i pozbyć się skażonych rzeczy z danego lokalu, przekazać do utylizacji i pozbyć się siedliska wirusów i bakterii.
Sprzątanie po zgonie to wymagająca usługa gdzie należy szybko działać, odpowiednio zdezynfekować mieszkanie, zabezpieczyć pomieszczenia w pobliżu.
Nasza firma to wykwalifikowani specjaliści, posiadamy certyfiakty i ukończone szkolenia z zakresu sprzątania i dezynfekcji miejsc po zgonie.
12 lat doświadczenia, setki wykonanych usług na terenie całego kraju, tylko sprawdzone preparaty i najlepsze urządzenia to gwarancja należycie wykonanej usługi.
Sprzątanie po zgonie wykonujemy przez 7dni w tygodniu, na terenie całego kraju - jesteśmy tu po to aby Państwu pomóc.

Przy wykonywaniu usług z zakresu sprzątania po zmarłym należy pamiętać o występujących w takich przypadkach wirusach i bakteriach które są niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia.
Odpowiednie zabezpieczenie czyli profesjonalne maski, kombinezony, chemia funeralna to podstawy przy rozpoczynaniu zlecenia.
Specjalistyczne kontenery na odpady, dezynfekcja, neutralizacja zapachów to kolejne czynności, które należy wykonać przy sprzątaniu po zmarłym.
Jako nieliczni wykonujemy najbardziej skomplikowane i wymagające doświadczenia zlecenia sprzątania po zmarłym w wyniku śmierci naturalnej, samobójstwie, wypadku.
Sprzątaliśmy po zgonie w wannie - łącznie z zalaniem mieskzania poprzez osuszanie, dezynfekcję i utylizację gabarytów, sprzątaliśmy po zgonie w wyniku wypadku w miejscach pracy, po samobójstwach z broni palnej itd.

Jeżeli chcą Państwo poznać całą naszą ofertę, dowiedzieć się o koszty usługi lub dopytać o szczegóły - jesteśmy do dyspozycji przez 24h na dobę.
Certyfikowana firma, wieloletnie doświadczenie, najwyższej jakości sprzęt - szybko i profesjonalnie pomożemy.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01