Sprzątanie mieszkania po zgonie, eksmisji, zaniedbaniu lub tzw. zbieraczu

Posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątanie po zgonie oraz dezynfekcja.
Nasza specjalizacja to sprzątanie w ciężkich warunkach gdzie konieczna jest kompleksowa dezynsekcja, dezynfekcja, ozonowanie oraz neutralizacja zapachów.
W toku codziennych działań sprzątamy i opróżniamy mieszkania w Warszawie i okolicach właśnie z powodu zgonu w lokalu, eksmisji po zalaniu itp.
Pozbywamy się wszelkich gabarytów i sprzętów AGD/RTV, starych mebli, przygotowujemy mieszkania do remontu.
Sprzątanie po zalaniu z powodu awarii systemu wod.-kan. oraz osuszanie obiektów to kolejna dziedzina w której się specjalizujemy.
Wykonujemy pomiary wilgotności, osuszamy różnymi metodami.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31