Sprzątanie mieszkań po zgonach Warszawa

Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym to wymagająca usługa którą należy wykonać szybko i bezpiecznie.
Mieszkania gdzie doszło do zgonu często wymagają kompleksowej usługi czyli zaczynając od dezynfekcji przez opróżnianie, doczyszczanie, likwidację zapachów, zrywanie podłóg po wywóz rzeczy do utylizacji i ozonowanie.
Nasza firma wykonuje wszelkie konieczne prace przy sprzątaniu miejsc po zgonie, kompleksowo, szybko i skutecznie.
Używamy tylko sprawdzonych, bezpiecznych i profesjonalnych preparatów myjąco-dezynfekujących, chemii funeralnej, maszyn do ozonowania i zamgławiania dzięki czemu mają Państwo pewność dobrze wykonanej usługi.
Usługi sprzątania po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, jesteśmy certyfikowaną firmą z tysiącami zadowolonych klientów.
Oprócz sprzątania i dezynfekcji po zgonie wykonujemy dezynsekcję, oprózniamy lokale np. po tzw. zbieractwie, sprzątamy po zalaniach i osuszamy obiekty.
Zachęcamy do zapoznania się z nami, przeczytania opinii oraz do bezpośredniego kontaktu.
Wycena usługi oraz przedstawienie zakresu prac jest zawsze bezpłatne.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01