Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i osuszanie po zalaniu

Osuszamy po zalaniu z powodu awarii systemów wod.-kan., powodzi itd. doczyszczamy obiekty po zalaniu oraz dezynfekujemy i ozonujemy.
Używamy tylko profesjonalnych spradzonych maszyn, wykonujemy pomiary oraz przygotowujemy dokumentację dla ubezpieczyciela.
Osuszanie po zalaniu zapobiega rozwojowi grzybów, bakterii oraz uszkodzeniom.
Sprzątanie po zalaniu wykonujemy kompleksowo począwszy od wypompowania wody, zebrania szlamu przez dezynfekcję, doczyszczanie, ozonowanie i neutralizację zapachów a na konic wykonujemy pomiary wilgotności i wstawiamy odpowiednie maszyny i urządzenia do osuszania.
Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31