Sprzątanie i osuszanie po zalaniu Warszawa

Nasza firma kompleksowo wykonuje usługi sprzątania i dezynfekcji po zalaniu np. z powodu zapchania odpływu, awarii systemu wodno-kanalizacyjnego czy powodzi.
Przy zalaniu zawsze należy wykonać dezynfekcję oraz ozonowanie ze względu na występujące wirusy i bakterie oraz namnażające się grzyby.
Zbieramy wodę i szlam, wynosimy i wywozimy do utylizacji zniszczone rzeczy i gabaryty, wykonujemy ozonowanie i likwidację zapachów a następnie jeżeli wymaga tego dany obiekt osuszamy lokal.
Posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia, używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych środków chemicznych oraz maszyn dzięki czemu mają Państwo pewność dobrze wykonanej usługi.
Po skończonej usłudze sprzątania, dezynfekcji czy osuszania po zalaniu przekazujemy Państwu protokół z przeprowadzonych działań - np. dla ubezpieczyciela czy właściciela obiektu.
Zachęcamy do kontaktu oraz zapytań.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31