Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i osuszanie po zalaniu, dezynfekcja i utylizacja gabarytów.

Sprzątanie oraz dezynfekcja i osuszanie po zalaniu to usługa jaką wykonujemy prawie codziennie na terenie nie tylko Warszawy ale i całego kraju.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od wynoszenia i wywiezienia do utylizacji zniszczonych rzeczy lub podstawienia kontenerów na odpady przez dezynfekcję chemiczną, zamgławianie środkami do dezynfekcji, ozonowanie, likwidację zapachów, ściaganie wody i szlamu, mycie preparatami myjąco-dezynfekującymi po pomiary wilgotności ścian i posadzki, osuszanie danego obiektu czy lokalu.
Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo od A do Z, odbierają Państwo usługę i fakturę tylko po skończonej pracy i 100% zadowoleniu z usługi więc mają Państwo pewność profesjonalnie i szybko wykonanej usługi dzięki czemu dane pomieszczenie jest ponownie zdatne i bezpieczne do dalszego użytkowania.
Usługi wykonujemy dla prywatnych odbiorców, firm, instytucji Państwowych oraz rządowych.
Tysiące zadowolonych klientów, referencji oraz dyplomów, certyfikatów i ukończonych szkoleń jest dowodem prężnie działającej firmy z wieloletnim doświadczeniem.
Każde zalanie powoduje rozwój bakterii, wirusów i grzybów więc należy dla własnego bezpieczeństwa szybko podjąć kroki do usunięcia skutków zalania i jeżeli jest to wymagane to osuszania aby nie postępowały dalsze uszkodzenia np. ścian czy posadzki.
Osuszamy obiekty oraz wynajmujemy osuszacze tylko sprawdzonych, renomowanych firm.
Cały sprzęt do osuszania jest wymieniany co kilka lat, aby był skuteczny i pozbawiony wad i uszkodzeń dzięki czemu też jest niezawodny i technologicznie na najwyższym poziomie.

Sprzątanie po zalaniu oraz osuszanie obiektów i dezynfekcja Warszawa, Kraków, Poznań, Kielce, olsztyn... zachęcamy do wysyłania zapytań z opisem i zdjęciami - zawsze darmowa wycena usługi oraz przedstawiony zakres prac.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31