Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja

Nasza firma to certyfikowani specjaliści, posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty branżowe a w tym Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego oraz Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji.
Posiadamy najlepszy sprzęt do dezynfekcji, likwidacji zapachów, wirusów, bakterii oraz środki chemiczne które pozwalają na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
Sprzątanie po zgonie, opróżnianie mieszkań i domów oraz piwnic, poddaszy i strychów to część usług jakie możemy zaoferować.
Nasze usługi sprzątania po zmarłych i opróżniania lokali wykonujemy na terenie całego kraju a nasza firma zawsze proponuje bezpłatną wizję lokalną gdzie określamy zakres prac, dobór sprzętu i środków oraz wyceniamy daną usługę.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31