Sprzątanie i dezynfekcja

Nasza firma to certyfikowani specjaliści, posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty branżowe a w tym Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego oraz Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji.
Posiadamy najlepszy sprzęt do dezynfekcji, likwidacji zapachów, wirusów, bakterii oraz środki chemiczne które pozwalają na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
Sprzątanie po zgonie, opróżnianie mieszkań i domów oraz piwnic, poddaszy i strychów to część usług jakie możemy zaoferować.
Nasze usługi sprzątania po zmarłych i opróżniania lokali wykonujemy na terenie całego kraju a nasza firma zawsze proponuje bezpłatną wizję lokalną gdzie określamy zakres prac, dobór sprzętu i środków oraz wyceniamy daną usługę.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31