Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja

Nasza firma to certyfikowani specjaliści, posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty branżowe a w tym Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego oraz Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji.
Posiadamy najlepszy sprzęt do dezynfekcji, likwidacji zapachów, wirusów, bakterii oraz środki chemiczne które pozwalają na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
Sprzątanie po zgonie, opróżnianie mieszkań i domów oraz piwnic, poddaszy i strychów to część usług jakie możemy zaoferować.
Nasze usługi sprzątania po zmarłych i opróżniania lokali wykonujemy na terenie całego kraju a nasza firma zawsze proponuje bezpłatną wizję lokalną gdzie określamy zakres prac, dobór sprzętu i środków oraz wyceniamy daną usługę.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31