Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja

Nasza firma to certyfikowani specjaliści, posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty branżowe a w tym Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego oraz Stowarzyszenia Pracowników Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji.
Posiadamy najlepszy sprzęt do dezynfekcji, likwidacji zapachów, wirusów, bakterii oraz środki chemiczne które pozwalają na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
Sprzątanie po zgonie, opróżnianie mieszkań i domów oraz piwnic, poddaszy i strychów to część usług jakie możemy zaoferować.
Nasze usługi sprzątania po zmarłych i opróżniania lokali wykonujemy na terenie całego kraju a nasza firma zawsze proponuje bezpłatną wizję lokalną gdzie określamy zakres prac, dobór sprzętu i środków oraz wyceniamy daną usługę.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01