Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym.

Opróżniamy miejsca gdzie doszło do zgonu, neutralizaujemy zapachy i wykonujemy pełną dezynfekcję.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy oraz szeregu maszyn i urządzeń jak i specjalistycznych środków chemicznych.
Basma-DDD dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników jest w stanie wykonać wszelkie zlecenia z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Działamy na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu.
Przed rozpoczęciem usługi wykonujemy wizję lokalną a następnie przedstawiamy ofertę oraz zakres prac - wizja lokalna i otrzymanie oferty jest zawsze bezpłatne.
Sprzątanie po zgonie często połączone jest z opróżnianiem mieszkania po tzw. zbieraczu, utylizacją gabarytów i śmieci, dezynsekcją czy odnowieniem lokalu.
Wszystkie prace wykonujemy sami bez pośredników dzięki czemu jesteśmy pewni dobrze wykonanego zlecenia co łączy się z zadowoleniem klienta.
Zleceniodawca zawsze po wykonanej usłudze otrzymuje protokół z wykonanych prac gdzie zatwierdza profesjonalne wykonanie powieżonego nam zadania a następnie dopiero dokonuje płatności.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy https://www.basma-ddd.pl/oferta.html oraz do kontaktu z nami https://www.basma-ddd.pl/kontakt.html