Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym.

Opróżniamy miejsca gdzie doszło do zgonu, neutralizaujemy zapachy i wykonujemy pełną dezynfekcję.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy oraz szeregu maszyn i urządzeń jak i specjalistycznych środków chemicznych.
Basma-DDD dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników jest w stanie wykonać wszelkie zlecenia z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Działamy na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu.
Przed rozpoczęciem usługi wykonujemy wizję lokalną a następnie przedstawiamy ofertę oraz zakres prac - wizja lokalna i otrzymanie oferty jest zawsze bezpłatne.
Sprzątanie po zgonie często połączone jest z opróżnianiem mieszkania po tzw. zbieraczu, utylizacją gabarytów i śmieci, dezynsekcją czy odnowieniem lokalu.
Wszystkie prace wykonujemy sami bez pośredników dzięki czemu jesteśmy pewni dobrze wykonanego zlecenia co łączy się z zadowoleniem klienta.
Zleceniodawca zawsze po wykonanej usłudze otrzymuje protokół z wykonanych prac gdzie zatwierdza profesjonalne wykonanie powieżonego nam zadania a następnie dopiero dokonuje płatności.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy https://www.basma-ddd.pl/oferta.html oraz do kontaktu z nami https://www.basma-ddd.pl/kontakt.htmlDodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01