Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym.

Opróżniamy miejsca gdzie doszło do zgonu, neutralizaujemy zapachy i wykonujemy pełną dezynfekcję.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy oraz szeregu maszyn i urządzeń jak i specjalistycznych środków chemicznych.
Basma-DDD dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników jest w stanie wykonać wszelkie zlecenia z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Działamy na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu.
Przed rozpoczęciem usługi wykonujemy wizję lokalną a następnie przedstawiamy ofertę oraz zakres prac - wizja lokalna i otrzymanie oferty jest zawsze bezpłatne.
Sprzątanie po zgonie często połączone jest z opróżnianiem mieszkania po tzw. zbieraczu, utylizacją gabarytów i śmieci, dezynsekcją czy odnowieniem lokalu.
Wszystkie prace wykonujemy sami bez pośredników dzięki czemu jesteśmy pewni dobrze wykonanego zlecenia co łączy się z zadowoleniem klienta.
Zleceniodawca zawsze po wykonanej usłudze otrzymuje protokół z wykonanych prac gdzie zatwierdza profesjonalne wykonanie powieżonego nam zadania a następnie dopiero dokonuje płatności.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy https://www.basma-ddd.pl/oferta.html oraz do kontaktu z nami https://www.basma-ddd.pl/kontakt.htmlDodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31