Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Sprzątamy po zmarłym, ozonujemy, zamgławiamy, wynosimy i utylizujemy wszelkie rzeczy i gabaryty.
Sprzątanie po zgonie wymaga odpowiedniej wiedzy, środków chemicznych, maszyn i urządzęń aby usługa została wykonana szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firm sprzątających oraz firm DDD - Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja od 1999r. oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym to usługa poprzedzona wizją lokalną lub wyceniana na podstawie zdjęć.
Każde zlecenie jest inne, do każdego podchodzimy indywidualnie.
Przed przystąpieniem do pracy każda usługa poprzedzona jest wizją lokalną - lub preglądem zdjęć na podstawie których przedstawiamy ofertę i zakres prac.
U nas zawsze oferta, wizja lokalna czy przedstawienie zakresu działań jest bezpłatne.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Sprzątanie po zgonie kontakt: https://www.basma-ddd.pl/kontakt.html

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31