Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, ozonowanie, fumigacja.

Sprzątanie i dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów i ozonowanie to podstawowe usługi jakimi zajmujemy się w toku codziennych działań.
Odpowiednia dezynfekcja miejsca, w którym doszło do zgonu to absolutna podstawa rozpoczęcia prac w danym lokalu ze względu na namnażające się niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie.
Po kompleksowej usłudze dezynfekcji po zgonie można przystąpić do sprzątania, utylizacji gabarytów – jeżeli to konieczne, podstawienia kontenerów oraz pojemników na skażone rzeczy.
Po wyczyszczeniu i umyciu preparatami do dezynfekcji wykonujemy ozonowanie czyli dodatkowo dezynfekujemy całe pomieszczenie, likwidujemy zapachy i odświeżamy.
Nasze usługi sprzątania po zgonie wykonujemy siedem dni w tygodniu, w całym kraju.
Sprzątamy i dezynfekujemy również obiekty po zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu, tzw. zbieractwie, po bytowaniu gołębi, narkomanii itp.
Sprzątanie specjalistyczne oraz dezynfekcja to podstawowe usługi jakimi się zajmujemy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
Zapytania również można wysyłać mailem z opisem, zdjęciami i informacjami na temat zlecenia.
Sprzątanie po zgonie Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Olsztyn, Kielce, Katowice, Rzeszów, Radom.
Posiadamy w sprzedaży również specjalistyczną chemię funeralną.


Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31