Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, ozonowanie, fumigacja.

Sprzątanie i dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów i ozonowanie to podstawowe usługi jakimi zajmujemy się w toku codziennych działań.
Odpowiednia dezynfekcja miejsca, w którym doszło do zgonu to absolutna podstawa rozpoczęcia prac w danym lokalu ze względu na namnażające się niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie.
Po kompleksowej usłudze dezynfekcji po zgonie można przystąpić do sprzątania, utylizacji gabarytów – jeżeli to konieczne, podstawienia kontenerów oraz pojemników na skażone rzeczy.
Po wyczyszczeniu i umyciu preparatami do dezynfekcji wykonujemy ozonowanie czyli dodatkowo dezynfekujemy całe pomieszczenie, likwidujemy zapachy i odświeżamy.
Nasze usługi sprzątania po zgonie wykonujemy siedem dni w tygodniu, w całym kraju.
Sprzątamy i dezynfekujemy również obiekty po zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu, tzw. zbieractwie, po bytowaniu gołębi, narkomanii itp.
Sprzątanie specjalistyczne oraz dezynfekcja to podstawowe usługi jakimi się zajmujemy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
Zapytania również można wysyłać mailem z opisem, zdjęciami i informacjami na temat zlecenia.
Sprzątanie po zgonie Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Olsztyn, Kielce, Katowice, Rzeszów, Radom.
Posiadamy w sprzedaży również specjalistyczną chemię funeralną.


Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31