Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, ozonowanie, fumigacja.

Sprzątanie i dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów i ozonowanie to podstawowe usługi jakimi zajmujemy się w toku codziennych działań.
Odpowiednia dezynfekcja miejsca, w którym doszło do zgonu to absolutna podstawa rozpoczęcia prac w danym lokalu ze względu na namnażające się niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie.
Po kompleksowej usłudze dezynfekcji po zgonie można przystąpić do sprzątania, utylizacji gabarytów – jeżeli to konieczne, podstawienia kontenerów oraz pojemników na skażone rzeczy.
Po wyczyszczeniu i umyciu preparatami do dezynfekcji wykonujemy ozonowanie czyli dodatkowo dezynfekujemy całe pomieszczenie, likwidujemy zapachy i odświeżamy.
Nasze usługi sprzątania po zgonie wykonujemy siedem dni w tygodniu, w całym kraju.
Sprzątamy i dezynfekujemy również obiekty po zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu, tzw. zbieractwie, po bytowaniu gołębi, narkomanii itp.
Sprzątanie specjalistyczne oraz dezynfekcja to podstawowe usługi jakimi się zajmujemy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
Zapytania również można wysyłać mailem z opisem, zdjęciami i informacjami na temat zlecenia.
Sprzątanie po zgonie Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Olsztyn, Kielce, Katowice, Rzeszów, Radom.
Posiadamy w sprzedaży również specjalistyczną chemię funeralną.


Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31