Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, ozonowanie, fumigacja.

Sprzątanie i dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów i ozonowanie to podstawowe usługi jakimi zajmujemy się w toku codziennych działań.
Odpowiednia dezynfekcja miejsca, w którym doszło do zgonu to absolutna podstawa rozpoczęcia prac w danym lokalu ze względu na namnażające się niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie.
Po kompleksowej usłudze dezynfekcji po zgonie można przystąpić do sprzątania, utylizacji gabarytów – jeżeli to konieczne, podstawienia kontenerów oraz pojemników na skażone rzeczy.
Po wyczyszczeniu i umyciu preparatami do dezynfekcji wykonujemy ozonowanie czyli dodatkowo dezynfekujemy całe pomieszczenie, likwidujemy zapachy i odświeżamy.
Nasze usługi sprzątania po zgonie wykonujemy siedem dni w tygodniu, w całym kraju.
Sprzątamy i dezynfekujemy również obiekty po zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu, tzw. zbieractwie, po bytowaniu gołębi, narkomanii itp.
Sprzątanie specjalistyczne oraz dezynfekcja to podstawowe usługi jakimi się zajmujemy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
Zapytania również można wysyłać mailem z opisem, zdjęciami i informacjami na temat zlecenia.
Sprzątanie po zgonie Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Olsztyn, Kielce, Katowice, Rzeszów, Radom.
Posiadamy w sprzedaży również specjalistyczną chemię funeralną.


Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31