Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, ozonowanie, fumigacja.

Sprzątanie i dezynfekcja oraz utylizacja gabarytów i ozonowanie to podstawowe usługi jakimi zajmujemy się w toku codziennych działań.
Odpowiednia dezynfekcja miejsca, w którym doszło do zgonu to absolutna podstawa rozpoczęcia prac w danym lokalu ze względu na namnażające się niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie.
Po kompleksowej usłudze dezynfekcji po zgonie można przystąpić do sprzątania, utylizacji gabarytów – jeżeli to konieczne, podstawienia kontenerów oraz pojemników na skażone rzeczy.
Po wyczyszczeniu i umyciu preparatami do dezynfekcji wykonujemy ozonowanie czyli dodatkowo dezynfekujemy całe pomieszczenie, likwidujemy zapachy i odświeżamy.
Nasze usługi sprzątania po zgonie wykonujemy siedem dni w tygodniu, w całym kraju.
Sprzątamy i dezynfekujemy również obiekty po zalaniu, eksmisji, zaniedbaniu, tzw. zbieractwie, po bytowaniu gołębi, narkomanii itp.
Sprzątanie specjalistyczne oraz dezynfekcja to podstawowe usługi jakimi się zajmujemy.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.
Zapytania również można wysyłać mailem z opisem, zdjęciami i informacjami na temat zlecenia.
Sprzątanie po zgonie Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Olsztyn, Kielce, Katowice, Rzeszów, Radom.
Posiadamy w sprzedaży również specjalistyczną chemię funeralną.


Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01