Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnianie mieszkań i domów.

Nasza firma oferuje kompleksowe, specjalistyczne usługi z zakresu sprzątania, opróżniania, dezynfekcji, dezynsekcji i utylizacji gabarytów z wszelkich lokali – mieszkania, domy, piwnice, garaże, strychy i poddasza.
Współpracujemy z prywatnymi odbiorcami, spółdzielniami, wspólnotami, domami opieki oraz instytucjami państwowymi.
Sprzątanie i dezynfekcja oraz ozonowanie po zgonie to usługa która wymaga odpowiedniej wiedzy, maszyn i środków oraz odpowiedniego zabezpieczenia samej ekipy sprzątającej.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo od A do Z.
Sprzątanie po zgonie czy opróżnianie wykonujemy na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu!
Przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela czy administracji.
Sprzątanie mieszkania, domu czy innego obiektu po zgonie to wstępna dezynfekcja, dezynsekcja, ozonowanie, opróżnianie z gabarytów jeżeli wymaga tego sytuacja, zamgławianie termiczne i wystawienie odpowiednich dokumentów.
Posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty m.in. Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego w zakresie „sprzątanie i dezynfekcja po zgonie”.
Podejmujemy się każdego nawet wydającego się bardzo ciężkiego i skomplikowanego zlecenia – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a zadowolenie klienta jest gwarantowane.
Po każdym zleceniu sprzątania po zgonie czy eksmisji, pożarze, zaniedbaniu, zbieraczu przekazujemy wszelkie dokumenty oraz protokół z wykonanej usługi z fakturą co gwarantuje odebranie usługi kiedy jest ona skończona i wykonana zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i normami.
Wszystkie nasze usługi wyceniamy bezpłatnie, przedstawiamy ofertę z zakresem prac i terminem.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01