Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnianie mieszkań i domów.

Nasza firma oferuje kompleksowe, specjalistyczne usługi z zakresu sprzątania, opróżniania, dezynfekcji, dezynsekcji i utylizacji gabarytów z wszelkich lokali – mieszkania, domy, piwnice, garaże, strychy i poddasza.
Współpracujemy z prywatnymi odbiorcami, spółdzielniami, wspólnotami, domami opieki oraz instytucjami państwowymi.
Sprzątanie i dezynfekcja oraz ozonowanie po zgonie to usługa która wymaga odpowiedniej wiedzy, maszyn i środków oraz odpowiedniego zabezpieczenia samej ekipy sprzątającej.
Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo od A do Z.
Sprzątanie po zgonie czy opróżnianie wykonujemy na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu!
Przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela czy administracji.
Sprzątanie mieszkania, domu czy innego obiektu po zgonie to wstępna dezynfekcja, dezynsekcja, ozonowanie, opróżnianie z gabarytów jeżeli wymaga tego sytuacja, zamgławianie termiczne i wystawienie odpowiednich dokumentów.
Posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty m.in. Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego w zakresie „sprzątanie i dezynfekcja po zgonie”.
Podejmujemy się każdego nawet wydającego się bardzo ciężkiego i skomplikowanego zlecenia – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a zadowolenie klienta jest gwarantowane.
Po każdym zleceniu sprzątania po zgonie czy eksmisji, pożarze, zaniedbaniu, zbieraczu przekazujemy wszelkie dokumenty oraz protokół z wykonanej usługi z fakturą co gwarantuje odebranie usługi kiedy jest ona skończona i wykonana zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i normami.
Wszystkie nasze usługi wyceniamy bezpłatnie, przedstawiamy ofertę z zakresem prac i terminem.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31