Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi Warszawa

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu pełen zakres usług z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Sprzątamy domy, mieszkania, garaże, piwnice, poddasza itp.


Sprzątanie po zalaniu - wypompowanie szlamu, doczyszczanie, dezynfekcja i ozonowanie. Utylizacja zniszczonych gabarytów.

Sprzątanie poddaszy, strychów, balkonów po bytowaniu gołębi - sprzątanie, dezynfeckja, utylizacja odchodów i śmieci, doczyszczanie i zabezpieczanie obiektu przed ptactwem.

Sprzątanie po zgonie - dezynfeckja, sprzątanie, mycie, wywóz i utylizacja gabarytów, ozonowanie.

Sprzątanie po eksmisji (sprzątanie melin itp.) - sprzątanie, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci, doczyszczanie, zrywanie podłóg itp., ozonowanie

Sprzątanie i porządkowanie piwnic, komórek lokatorskich, garaży - możliwość transportu rzeczy w przypadku np.zmiany garażu, piwnicy.

Dzięki doświadczeniu oraz ciągłym rozwojem firmy, inwestycji w najlepszy sprzęt oraz środki chemiczne jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej złożone zlecenie.
W toku codziennych działań zajmujemy się sprzątaniem po awarii systemu wod.-kan. , zaniedbaniu, bytowaniu gołębi, eksmisji.
100% zadowolonych klientów. Jedyna firma która oferuje tak kompleksowe usługi oraz wykonuje zlecenia które przerażają inne firmy.
Sprzątanie poddasza o wysokości 70cm? Wypompowanie wody w garażu na poziomie -2 oraz doczyszczanie i dezynfekcja ? Czyszczenie poddasza o pow. 1600m2 po 30latach bytowania gołębi? Sprzątanie domu oraz restauracji prowadzonej przez polaków we Włoszech?
To część usług wykonanych tylko na przełomie 6 miesięcy w 2016r. 
Dla nas niema rzeczy niemożliwych !

Sprawdź całą naszą ofertę.
Zawsze darmowa wycena, konkurencyjne ceny, najlepsza jakość usług.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31