Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi Warszawa

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu pełen zakres usług z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Sprzątamy domy, mieszkania, garaże, piwnice, poddasza itp.


Sprzątanie po zalaniu - wypompowanie szlamu, doczyszczanie, dezynfekcja i ozonowanie. Utylizacja zniszczonych gabarytów.

Sprzątanie poddaszy, strychów, balkonów po bytowaniu gołębi - sprzątanie, dezynfeckja, utylizacja odchodów i śmieci, doczyszczanie i zabezpieczanie obiektu przed ptactwem.

Sprzątanie po zgonie - dezynfeckja, sprzątanie, mycie, wywóz i utylizacja gabarytów, ozonowanie.

Sprzątanie po eksmisji (sprzątanie melin itp.) - sprzątanie, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci, doczyszczanie, zrywanie podłóg itp., ozonowanie

Sprzątanie i porządkowanie piwnic, komórek lokatorskich, garaży - możliwość transportu rzeczy w przypadku np.zmiany garażu, piwnicy.

Dzięki doświadczeniu oraz ciągłym rozwojem firmy, inwestycji w najlepszy sprzęt oraz środki chemiczne jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej złożone zlecenie.
W toku codziennych działań zajmujemy się sprzątaniem po awarii systemu wod.-kan. , zaniedbaniu, bytowaniu gołębi, eksmisji.
100% zadowolonych klientów. Jedyna firma która oferuje tak kompleksowe usługi oraz wykonuje zlecenia które przerażają inne firmy.
Sprzątanie poddasza o wysokości 70cm? Wypompowanie wody w garażu na poziomie -2 oraz doczyszczanie i dezynfekcja ? Czyszczenie poddasza o pow. 1600m2 po 30latach bytowania gołębi? Sprzątanie domu oraz restauracji prowadzonej przez polaków we Włoszech?
To część usług wykonanych tylko na przełomie 6 miesięcy w 2016r. 
Dla nas niema rzeczy niemożliwych !

Sprawdź całą naszą ofertę.
Zawsze darmowa wycena, konkurencyjne ceny, najlepsza jakość usług.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31