Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi Warszawa

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu pełen zakres usług z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Sprzątamy domy, mieszkania, garaże, piwnice, poddasza itp.


Sprzątanie po zalaniu - wypompowanie szlamu, doczyszczanie, dezynfekcja i ozonowanie. Utylizacja zniszczonych gabarytów.

Sprzątanie poddaszy, strychów, balkonów po bytowaniu gołębi - sprzątanie, dezynfeckja, utylizacja odchodów i śmieci, doczyszczanie i zabezpieczanie obiektu przed ptactwem.

Sprzątanie po zgonie - dezynfeckja, sprzątanie, mycie, wywóz i utylizacja gabarytów, ozonowanie.

Sprzątanie po eksmisji (sprzątanie melin itp.) - sprzątanie, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci, doczyszczanie, zrywanie podłóg itp., ozonowanie

Sprzątanie i porządkowanie piwnic, komórek lokatorskich, garaży - możliwość transportu rzeczy w przypadku np.zmiany garażu, piwnicy.

Dzięki doświadczeniu oraz ciągłym rozwojem firmy, inwestycji w najlepszy sprzęt oraz środki chemiczne jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej złożone zlecenie.
W toku codziennych działań zajmujemy się sprzątaniem po awarii systemu wod.-kan. , zaniedbaniu, bytowaniu gołębi, eksmisji.
100% zadowolonych klientów. Jedyna firma która oferuje tak kompleksowe usługi oraz wykonuje zlecenia które przerażają inne firmy.
Sprzątanie poddasza o wysokości 70cm? Wypompowanie wody w garażu na poziomie -2 oraz doczyszczanie i dezynfekcja ? Czyszczenie poddasza o pow. 1600m2 po 30latach bytowania gołębi? Sprzątanie domu oraz restauracji prowadzonej przez polaków we Włoszech?
To część usług wykonanych tylko na przełomie 6 miesięcy w 2016r. 
Dla nas niema rzeczy niemożliwych !

Sprawdź całą naszą ofertę.
Zawsze darmowa wycena, konkurencyjne ceny, najlepsza jakość usług.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31