Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi Warszawa

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu pełen zakres usług z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Sprzątamy domy, mieszkania, garaże, piwnice, poddasza itp.


Sprzątanie po zalaniu - wypompowanie szlamu, doczyszczanie, dezynfekcja i ozonowanie. Utylizacja zniszczonych gabarytów.

Sprzątanie poddaszy, strychów, balkonów po bytowaniu gołębi - sprzątanie, dezynfeckja, utylizacja odchodów i śmieci, doczyszczanie i zabezpieczanie obiektu przed ptactwem.

Sprzątanie po zgonie - dezynfeckja, sprzątanie, mycie, wywóz i utylizacja gabarytów, ozonowanie.

Sprzątanie po eksmisji (sprzątanie melin itp.) - sprzątanie, wywóz i utylizacja gabarytów i śmieci, doczyszczanie, zrywanie podłóg itp., ozonowanie

Sprzątanie i porządkowanie piwnic, komórek lokatorskich, garaży - możliwość transportu rzeczy w przypadku np.zmiany garażu, piwnicy.

Dzięki doświadczeniu oraz ciągłym rozwojem firmy, inwestycji w najlepszy sprzęt oraz środki chemiczne jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej złożone zlecenie.
W toku codziennych działań zajmujemy się sprzątaniem po awarii systemu wod.-kan. , zaniedbaniu, bytowaniu gołębi, eksmisji.
100% zadowolonych klientów. Jedyna firma która oferuje tak kompleksowe usługi oraz wykonuje zlecenia które przerażają inne firmy.
Sprzątanie poddasza o wysokości 70cm? Wypompowanie wody w garażu na poziomie -2 oraz doczyszczanie i dezynfekcja ? Czyszczenie poddasza o pow. 1600m2 po 30latach bytowania gołębi? Sprzątanie domu oraz restauracji prowadzonej przez polaków we Włoszech?
To część usług wykonanych tylko na przełomie 6 miesięcy w 2016r. 
Dla nas niema rzeczy niemożliwych !

Sprawdź całą naszą ofertę.
Zawsze darmowa wycena, konkurencyjne ceny, najlepsza jakość usług.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31