Sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu, opróżnianie mieszkań i domów

Sprątanie i dezynfekcja to rzeczy które wykonujemy w toku codziennych działań.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, dbamy o zadowolenie klienta i kompleksowość aby klient nie musiał szukać oddzielnych firm do sprzątania po zalaniu, eksmisji, zgonie i dezynfekcji, osuszania, ozonowania czy opróżniania mieszkania z mebli i gabarytów.

Pomagamy doprowadzić wszelkie obiekty do stanu pierwotnego.
Sprzątamy i dezynfekujemy po zalaniu z powodu awarii systemu wod.-kan., sprzątamy po zgonach w mieszkaniach, domach i wszelkich innych miejscach.
Zajmujemy się osuszaniem w tym osuszaniem posadzki czyli warstwy izolacji oraz ozonowaniem - likwidacją zapachów, dezynfekcją powietrza.

Wypompowanie wody, zebranie szlamu z systemu kanalizacyjnego - te i wszelkie inne usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym wykonujemy szybko, solidnie z dbałością o szczegóły.

Na koniec zlecenia otrzymują Państwo komplet dokumentów - protokół z wykonanej usługi, fakturę oraz kartę przekazania odpadów - w przpadku opróżniania mieszkania 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01