Sprzątanie i dezynfekcja balkonu po gołebiach Warszawa

Sprzątanie po gołębiach wymaga odpowiedniej wiedzy, środków chemicznych oraz maszyn i urządzeń aby taką usługę wykonać szybko i bezpiecznie.
Niestety gołebie przenoszą wiele wirusów, bakterii i insektów - w tym groźne dla życia i zdrowia ludzi obrzeżki.
Zasiedlone miejsca przez gołębie, jeżeli są blisko domowisk człowieka zagrażają naszemu życiu i zdrowiu - odchody gołębi są trujące więc należy odpowiednio oczyścić takie miejsce, zdezynfekować i zabezpieczyć.
Oprócz sprzątania i dezynfekcji po gołebiach wykonujemy dezynsekcję, zakładamy siatki ( dla posiadaczy kotów, ptaków, psów - siatki rówież chronią zwierzęta przed wypadnięciem oraz drapieżnikami), montujemy kolce, odstraszacze itp.
Balkony i tarasy sprzątamy oraz zabezpieczamy na terenie województwa Mazowieckiego. 
Większe zlecenia (poddasza, strychy, dachy) wykonujemy na terenie całego kraju.
Współpracujemy z administracjami, instytucjami państwowymi, wspólnotami mieszkaniowymi, firmami i oczywiście prywatnymi ludźmi.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą, blogiem oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31