Sprzątanie i dezynfekcja balkonów po gołębiach.

Sprzątamy po bytowaniu gołębi na balkonach, tarasach, poddaszach, strychach oraz zabezpieczamy obiekty przed ptactwem - siatka na ptaki, kolce przeciw ptactwu, żele odstraszające.
Sprzątanie balkonu czy tarasu lub poddasza po gołębiach wymaga odpowiedniej wiedzy, środków chemicznych oraz maszyn i urządzeń do dezynsekcji i dezynfekcji.
Przy czyszczeniu takich miejsc należy odpowiednio się zabezpieczyć - w gniazdach ptaków jest wiele pasożytów, insektów i owadów między innymi kleszcze gołębie które mogą atakować również ludzi i powodować choroby zagrażające nawet życiu!
Również odchody gołębi są trujące i nie należy przebywać w ich otoczeniu bez odpowiedniego zabezpieczenia! 
Sprzątanie po gołębiach najlepiej zlecić firmie która się odpowiednio zajmie problemem, zdezynfekuje dane miejsce oraz przeprowadzi dezynsekcję a w razie potrzeby zabezpieczy przed ponownym pojawieniem się ptactwa.
Sprzątanie balkonów, strychów, poddaszy oraz zabezpieczanie - www.basma-ddd.pl sprawdź nas oraz nasze realizacje!
Posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty, używamy tylko sprawdzonej chemii oraz urządzeń dzięki czemu gwarantujemy Państwu zadowolenie z wykonanej usługi.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31