Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja balkonów po gołębiach.

Sprzątamy po bytowaniu gołębi na balkonach, tarasach, poddaszach, strychach oraz zabezpieczamy obiekty przed ptactwem - siatka na ptaki, kolce przeciw ptactwu, żele odstraszające.
Sprzątanie balkonu czy tarasu lub poddasza po gołębiach wymaga odpowiedniej wiedzy, środków chemicznych oraz maszyn i urządzeń do dezynsekcji i dezynfekcji.
Przy czyszczeniu takich miejsc należy odpowiednio się zabezpieczyć - w gniazdach ptaków jest wiele pasożytów, insektów i owadów między innymi kleszcze gołębie które mogą atakować również ludzi i powodować choroby zagrażające nawet życiu!
Również odchody gołębi są trujące i nie należy przebywać w ich otoczeniu bez odpowiedniego zabezpieczenia! 
Sprzątanie po gołębiach najlepiej zlecić firmie która się odpowiednio zajmie problemem, zdezynfekuje dane miejsce oraz przeprowadzi dezynsekcję a w razie potrzeby zabezpieczy przed ponownym pojawieniem się ptactwa.
Sprzątanie balkonów, strychów, poddaszy oraz zabezpieczanie - www.basma-ddd.pl sprawdź nas oraz nasze realizacje!
Posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty, używamy tylko sprawdzonej chemii oraz urządzeń dzięki czemu gwarantujemy Państwu zadowolenie z wykonanej usługi.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01