Sprzątanie i dezynfekcja balkonów po gołębiach.

Sprzątamy po bytowaniu gołębi na balkonach, tarasach, poddaszach, strychach oraz zabezpieczamy obiekty przed ptactwem - siatka na ptaki, kolce przeciw ptactwu, żele odstraszające.
Sprzątanie balkonu czy tarasu lub poddasza po gołębiach wymaga odpowiedniej wiedzy, środków chemicznych oraz maszyn i urządzeń do dezynsekcji i dezynfekcji.
Przy czyszczeniu takich miejsc należy odpowiednio się zabezpieczyć - w gniazdach ptaków jest wiele pasożytów, insektów i owadów między innymi kleszcze gołębie które mogą atakować również ludzi i powodować choroby zagrażające nawet życiu!
Również odchody gołębi są trujące i nie należy przebywać w ich otoczeniu bez odpowiedniego zabezpieczenia! 
Sprzątanie po gołębiach najlepiej zlecić firmie która się odpowiednio zajmie problemem, zdezynfekuje dane miejsce oraz przeprowadzi dezynsekcję a w razie potrzeby zabezpieczy przed ponownym pojawieniem się ptactwa.
Sprzątanie balkonów, strychów, poddaszy oraz zabezpieczanie - www.basma-ddd.pl sprawdź nas oraz nasze realizacje!
Posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty, używamy tylko sprawdzonej chemii oraz urządzeń dzięki czemu gwarantujemy Państwu zadowolenie z wykonanej usługi.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31