Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie i dezynfekcja balkonów po gołębiach.

Sprzątamy po bytowaniu gołębi na balkonach, tarasach, poddaszach, strychach oraz zabezpieczamy obiekty przed ptactwem - siatka na ptaki, kolce przeciw ptactwu, żele odstraszające.
Sprzątanie balkonu czy tarasu lub poddasza po gołębiach wymaga odpowiedniej wiedzy, środków chemicznych oraz maszyn i urządzeń do dezynsekcji i dezynfekcji.
Przy czyszczeniu takich miejsc należy odpowiednio się zabezpieczyć - w gniazdach ptaków jest wiele pasożytów, insektów i owadów między innymi kleszcze gołębie które mogą atakować również ludzi i powodować choroby zagrażające nawet życiu!
Również odchody gołębi są trujące i nie należy przebywać w ich otoczeniu bez odpowiedniego zabezpieczenia! 
Sprzątanie po gołębiach najlepiej zlecić firmie która się odpowiednio zajmie problemem, zdezynfekuje dane miejsce oraz przeprowadzi dezynsekcję a w razie potrzeby zabezpieczy przed ponownym pojawieniem się ptactwa.
Sprzątanie balkonów, strychów, poddaszy oraz zabezpieczanie - www.basma-ddd.pl sprawdź nas oraz nasze realizacje!
Posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty, używamy tylko sprawdzonej chemii oraz urządzeń dzięki czemu gwarantujemy Państwu zadowolenie z wykonanej usługi.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31