Sprzątanie biur Warszawa

Jesteśmy grupą firm działającą na Polskim rynku od 1999r. Nasza grupa to trzy zintegrowane firmy oferujące usługi z zakresu sprzątania, ochrony oraz usług DDD czyli dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego czyli sprzątanie po zalaniu, pożarze, eksmisji, sprzątanie strychów po gołębiach itp.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi dbające o wizerunek obiektu na najwyższym poziomie.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, pozwolenia, ubezpieczenia oraz referencje.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn oraz dobrym zapleczem kadrowym jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Profesjonalizm, szybkość działania oraz rzetelność jak i szybkość działania to niektóre z cech które nas wyróżniają.

Agencja Ochrony Osób i Mienia Basma Security pozwoli na zabezpieczenie obiektu, monitoring, punkty kontroli dostępu, grupy interwencyjne, konwoje i wiele innych. Silna motywacja do działania, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, znajomość rynku, pozwalają na profesjonalne i kompleksowe zabezpieczenia obiektów.

Basma Cleaning utrzyma porządek w Państwa firmie, biurze, obiekcie użyteczności publicznej. W razie zaistnienia sytuacji nie do przewidzenia jak np. zalanie obiektu, pożar nasza firma szybko i sprawnie posprząta, doczyści i odda obiekt do użytku.

Dbamy o tereny zielone a w okresie zimowym odśnieżamy dachy, parkingi, posesje.

Basma-DDD Pest Control zajmuje się zabezpieczaniem obiektów przed szkodnikami, oraz ich zwalczaniem. W okresie letnim wykonamy odkomarzanie, pozbędziemy się os lub szerszeni, zdezynfekujemy miejsca po zalaniu, pozbędziemy się zapachów, zabezpieczymy obiekt przed gołębiami, posprzątamy strych, piwnice.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych firm na stronie internetowej lub bezpośrednio kontaktując się z nami. Sprawdź nas.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01