Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Sprzątanie balkonu po gołębiach warszawa. Montaż siatki.

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego wykonujemy od kilkunastu lat a między innymi właśnie usługę sprzątania i dezynsekcji oraz dezynfekcji po gołębiach.
Sprzątanie, utylizacja zniszczonych przez gołębie gabarytów i rzeczy oraz dezynsekcja, dezynfekcja i zabezpieczanie obiektu to usługi jakie wykonujemy w toku codziennych działań.
Sprzątamy nie tylko balkony i tarasy ale również poddasza, strychy, dachy a czasem nawet mieszkania gdzie przez dłuższy czas nikogo nie było a zostało uchylone okno.

Sprzątanie balkonu po gołębiach wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i środków chemicznych więc taką usługę warto zlecić profesjonalnej, certyfikowanej firmie dzięki czemu będą Państwo mieć pewnośc dobrze wykonanej usługi.
Przebywanie dłuższy czas blisko siedliska gołębi i ich odchodów jest bardzo niebezpioeczne dla ludzi! Gołębie roznoszą pasożyty oraz insekty np. Obrzeżek gołębi - kleszcz który może atakować ludzi i powodować zapalenie opon mózgowych !
Odchody gołębi są trujące i powodują choroby płuc więc sprzątanie po gołębiach powinno odbyć się tak szybko jak to możliwe oraz należy pamiętać, że gołębie za wszelką cenę chcą wracać w miejsca gdzie miały gniazda więc najlepiej po czyszczeniu zabezpieczyć dane miejsce przed ich powrotem - np. siatką przeciw ptactwu.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Wycena usługi jest indywidualna i zależy od stopnia zabrudzenia, ilośći gabarytów, wielkości obiektu więc można wysłać do nas zdjęcia na podstawie których możemy wycenić usługę.

Ostatnie komentarze

Danuta, 2023-04-12

Jestem zainteresowana usługą

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01