Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W sezonie (powyżej 6c) zajmujemy się zabezpieczaniem obiektów przed ptactwem oraz sprzątaniem po gołębiach.
Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, tarasy, dachy oraz wszędzie gdzie dostały się gołębie i trzeba posprzątać.

Sprzątanie po gołebiach to usługa wymagająca dezynfekcji oraz często dezynsekcji ponieważ gołębie niestety przenoszą wiele pasożytów i insektów a odchody tych ptaków są trujące.
Zabezpieczamy obiekty siatkami p.ptactwu, kolcam, listwami odstraszającymi itp. - dobieramy metodę najlepszą dla danego miejsca.

Stosowane przez nas siatki są docinane na wymiar, montowane na haczyki - przykładowe realizacje z usług możecie Państwo obejrzeć w galerii.

Gołębie zasiedlają miejsca mało uczęszczane, przywiązują się do tych miejsc i za wszelką cenę chcą wrócić tam gdzie miały gniazda więc czasami konieczne jest zabezpieczenie tych miejsc 
ze względu na zagrożenie zdrowia i życia ludzi w ich pobliżu.

Jak już wcześniej wspominaliśmy odchody gołębi są trujące a same ptaki przenoszą pasożyty - np. kleszcze (obrzeżek) który może atakować ludzi a ich ugryzienie często powoduje zapalenie opon mózgowych.

Sprzątanie po gołebiach to rówież utylizacja zniszczonych rzeczy których chcą się Państwo pozbyć. (czścimy, dezynfekujemy rzeczy które można i chcą Państwo zachować, resztę rzeczy przekazujemy do utylizacji)

Usługi sprzątania i zabezpieczania balkonów wyceniamy na podstawie zdjęć, jeżeli chodzi o strychy, poddasza czy dachy przeważnie wyceniamy na podstawie bezpłatnej wizji lokalnej.


Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Zbieractwo czyli Syllogomania - opróżnianie i sprzątanie mieszkań

Przewodnik krok po kroku po organizowaniu i opróżnianiu mieszkania

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja

Znaczenie profesjonalnego sprzątania po śmierci: Zapewnienie bezpiecznego i zdezynfekowanego środowiska

Wskazówki krok po kroku dotyczące usuwania skutków zalania: Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska

W tym artykule przyjrzymy się różnym etapom sprzątania, dezynfekcji i przywracania stanu mieszkania/domu po zalaniu oraz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić normalność.

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01