Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W sezonie (powyżej 6c) zajmujemy się zabezpieczaniem obiektów przed ptactwem oraz sprzątaniem po gołębiach.
Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, tarasy, dachy oraz wszędzie gdzie dostały się gołębie i trzeba posprzątać.

Sprzątanie po gołebiach to usługa wymagająca dezynfekcji oraz często dezynsekcji ponieważ gołębie niestety przenoszą wiele pasożytów i insektów a odchody tych ptaków są trujące.
Zabezpieczamy obiekty siatkami p.ptactwu, kolcam, listwami odstraszającymi itp. - dobieramy metodę najlepszą dla danego miejsca.

Stosowane przez nas siatki są docinane na wymiar, montowane na haczyki - przykładowe realizacje z usług możecie Państwo obejrzeć w galerii.

Gołębie zasiedlają miejsca mało uczęszczane, przywiązują się do tych miejsc i za wszelką cenę chcą wrócić tam gdzie miały gniazda więc czasami konieczne jest zabezpieczenie tych miejsc 
ze względu na zagrożenie zdrowia i życia ludzi w ich pobliżu.

Jak już wcześniej wspominaliśmy odchody gołębi są trujące a same ptaki przenoszą pasożyty - np. kleszcze (obrzeżek) który może atakować ludzi a ich ugryzienie często powoduje zapalenie opon mózgowych.

Sprzątanie po gołebiach to rówież utylizacja zniszczonych rzeczy których chcą się Państwo pozbyć. (czścimy, dezynfekujemy rzeczy które można i chcą Państwo zachować, resztę rzeczy przekazujemy do utylizacji)

Usługi sprzątania i zabezpieczania balkonów wyceniamy na podstawie zdjęć, jeżeli chodzi o strychy, poddasza czy dachy przeważnie wyceniamy na podstawie bezpłatnej wizji lokalnej.


Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31