Specjalistyczne usługi sprzątające, sprzątanie po eksmisji, zgonie, sprzątanie piwnic i garaży, sprzątanie po zalaniu

Eksmisja po niechcianych lokatorach nie tylko pozostawia niemiłe wspomnienia, ale również często niezły bałagan. Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu po eksmisjach. Sprzątanie te nie tylko zagwarantuje Państwu nowe czyste mieszkanie czy też dom, ale również spokój w Państwa życiu.

Sprzątanie po eksmisji składa się z kilku etapów. Pierwszym etapem sprzątania jest oczywiście wizja mieszkania / domu, w którym to doszło do dewastacji. Kolejnym etapem jest sporządzenie dla Państwa kompleksowej oferty, którą państwu wysyłamy w bardzo krótkim czasie. Po zaakceptowanej ofercie przechodzimy do umówienia się na konkretną datę by wykonać daną usługę. Zamawiamy kontenery ( liczba kontenerów jest uzależniona od ilości przedmiotów / gruzu / śmieci, które to z  domu / mieszkania mają być usunięte). Po usunięciu wszystkich niepotrzebnych rzeczy przechodzimy do czyszczenia powierzchni, okien, drzwi. Jeżeli klient sobie życzy możemy również kompleksowo pomalować ściany, odświeżyć podłogę, wymienić pojedyncze elementy w domu / mieszkaniu. Po ukończeniu prac sprzątających przechodzimy do ozonowania oraz dezynfekcji danych pomieszczeń, które trwale usuną z mieszkania przykre zapachy, grzyby oraz wszelkie bakterie i wirusy.
Sprzątamy kompleksowo po eksmisji, zaniedbaniu, zgonie, spaleniu, zalaniu

Sprzątanie po eksmisji? Sprzątanie po remoncie? Sprzątanie po gołębiach? A może sprzątanie po zalaniu? Lepiej trafić nie mogłeś. Ogromnie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług, które pomogą Ci odzyskać spokój w swoim własnym domu, firmie czy też pomieszczeniach gospodarczych.  mieszkania. Warszawa, Olsztyn, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Kielce, Radom, Rzeszów, Sopot, Gdynia.

Zaufało nam setki klientów, zaufaj nam też i TY!

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01