Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Specjalistyczne sprzątanie - po zalaniu, eksmisji, bytowaniu gołębi

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego czyli kompleksowej obsługi po zalaniu, bytowaniu gołębi, eksmisji, zgonie, zaniedbaniu itp.
Nasza firma oferuje wykonanie wszelkich usług z zakresu sprzątania, dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowania, wynoszenia i utylizacji gabarytów. Posiadamy niezbędny sprzęt, środki oraz doświadczenie które pozwala nam wykonać wszelkie nawet najtrudniejsze zlecenia.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01